خرید تارا با قیمت مناسب در کمترین زمان

در چند وقت اخیر قیمت تارا به اندازه‌ای بالا رفته که ممکن است بسیاری از افراد، از خریداری آن ناامید شده‌ باشند.

حرف تازه – رپورتاژ آگهی: این افزایش قیمت تارا، مشکلات زیادی را با خود برای خریدار به همراه آورده است که در این مقاله آنها را بررسی می‌کنیم. در ادامه نیز روشی برای خرید آسان، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه برای خرید تارا ایران خودرو معرفی خواهیم کرد. با ما همراه شده و خرید تارا را آگاهانه‌تر و آسان‌تر انجام دهید.

بررسی قیمت تارا

در زمان نگارش این مطلب، قیمت تارا اتوماتیک صفر، حدود ۷۸۵ میلیون تومان و قیمت دنده‌ای آن نیز حدود ۶۶۰ میلیون تومان است. این اعداد، نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد و نسبت به دو سال گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته‌اند. نمونه‌هایی از قیمت تارا https:/www.hamrah-mechanic.com/carprice/irankhodro/tara/ در بازار خریدوفروش دست دوم نیز به شرح زیر است:

مدل خودرومیزان کارکرد (کیلومتر)قیمت (میلیون تومان)
اتوماتیک ۱۴۰۱صفر۷۶۵
دنده‌ای ۱۴۰۱صفر۶۴۰
اتوماتیک ۱۴۰۲۳۰ هزار۷۰۶
دنده‌ای ۱۴۰۲۳۰ هزار۵۹۵
اتوماتیک ۱۴۰۱۵۰ هزار۶۸۷
دنده‌ای ۱۴۰۱۵۰ هزار۵۸۳
اتوماتیک ۱۴۰۰۷۰ هزار۶۵۹
دنده‌ای ۱۴۰۰۷۰ هزار۵۶۵

این قیمت‌ها برای رنگ سفید تارا هستند. قیمت رنگی مشکی این خودرو حدود دو درصد گران‌تر و رنگ‌های دیگر نیز سه تا پنج درصد، ارزان‌تر هستند.

خرید تارا با قیمت مناسب در کمترین زمان

چالش های خرید تارا

افزایش شدید قیمت تارا در دو سال گذشته، چالش‌های دیگری را نیز برای خریداران این خودرو به همراه داشته است. مهم‌ترین این چالش‌ها خطراتی است که بازار خریدوفروش دست دوم این خودرو به همراه دارد. نظارت چندانی ازنظر روش‌های قیمت‌گذاری و سلامت فنی و حقوقی خودرو بر این بازارها نمی‌شود. درنتیجه فعالیت سودجویان و دلال‌ها به قدری شدید شده است که حتی افراد باتجربه هم هدف کلاه‌برداری‌های مالی و حقوقی آنها قرار می‌گیرند. از دیگر مشکلات خرید خودرو ازجمله تارا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لزوم پرداخت هزینه‌ی کارشناسی برای هر خودرو
 • عدم ضمانت صحت کارشناسی فنی
 • لزوم پرداخت هزینه‌های قابل‌توجه به بنگاه‌ها و دلال‌ها
 • لزوم صرف وقت و انرژی بسیار با مراجعه حضوری به بازارها یا تماس تلفنی با فروشنده‌های مستقل در اینترنت

خرید تارا از همراه مکانیک؛ سریع و مطمئن

با توجه به چالش‌های ذکرشده، خرید خودرو از شرکتی مطمئن با پرداخت حداقل هزینه خدمات، می‌تواند بهترین راه‌حل در شرایط حاضر باشد. وظیفه‌ای که به‌نظر می‌رسد شرکت همراه مکانیک آن را به‌عهده گرفته است. این وب‌سایت تخصصی خریدوفروش آنلاین خودرو، خودروی فروشنده را ازنظر فنی، بدنه و حقوقی کارشناسی و قیمت‌گذاری منصفانه کرده و مراحل فروش آن را به کمک کارشناسانش طی می‌کند. خریدار قادر است طی مدت چند دقیقه بازدید از این سایت، ده‌ها خودرو با شناسنامه‌ی فنی و حقوقی کامل را بررسی و مشاهده کرده و درخواستش برای خرید را ثبت کند. پس از انجام بازدید نهایی نیز مراحل انتقال سند، زیر نظر کارشناسان حقوقی این شرکت انجام خواهد شد.

به‌این‌ترتیب، خریدار، تنها یک بار، هزینه‌ی کارشناسی و خدمات معامله پرداخت می‌کند. هزینه‌هایی که واضح و منصفانه هستند. او همچنین نیازی ندارد مرتبا با فروشنده‌های مختلف شخصا وارد تعامل شود. تنها کلیک روی گزینه‌ی خرید در پروفایل هر خودرو، روند هماهنگی بازدید و خرید آن را آغاز می‌کند. علاوه‌بر این، او می‌تواند برای حتی خودروهای دست دوم، بیمه دریافت کرده و طی مدت حداکثر ۴۸ ساعت، سوار خودروی خود شود.

دیگر مزایای خرید تارا از همراه مکانیک

از دیگر مزایای خرید تارا و به‌طورکلی خرید خودرو از همراه مکانیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حذف واسطه‌ها و خطرات مالی و حقوقی که از سوی آنها خریدار را تهدید می‌کنند.
 • دریافت ضمانت بازگشت وجه خودرو درصورت اثبات عدم صحت کارشناسی فنی انجام‌شده
 • امکان تعیین یکی از کارشناسان همراه مکانیک به‌عنوان نماینده‌ی خرید خودرو با از هریک از شهرهای تهران، کرج و اصفهان با حدود قیمت، مدل و مشخصات ازپیش‌تعیین‌شده
 • انجام مراحل انتقال مالکیت خودرو زیر نظر کارشناسان حقوقی
 • امکان دریافت پیشنهاد از دستیار خرید خودروی همراه مکانیک
 • منبع غنی بلاگ همراه مکانیک برای مقایسه‌ی خودروها

مراحل خرید تارا از همراه مکانیک

برای خرید تارا از همراه مکانیک کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ورود به وب‌سایت همراه مکانیک
 • کلیک روی گزینه‌ی خرید خودروی کارشناسی‌شده
 • انتخاب خودروی تارا از کادر سازنده و مدل و مشاهده تمامی تاراهای موجود
 • انتخاب خودرو با مشاهده‌ی کارنامه‌ی فنی، کلیک روی خرید نقدی، مشاهده‌ی هزینه‌ی نهایی خودرو به‌همراه هزینه‌ی کارشناسی فنی و خدمات
 • کلیک روی ثبت درخواست خرید نقدی (یا حتی اقساطی)

پس از آن کارشناسان همراه مکانیک با شما تماس گرفته و هماهنگی نهایی را جهت بازدید از خودرو به‌عمل می‌‌آورند. در آخر نیز مراحل انتقال مالکیت خودرو برنامه‌ریزی و انجام می‌شود.

برای آغاز تجربه‌ای متفاوت و حرفه‌ای از خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک، وارد لینک زیر شوید:

https://www.hamrah-mechanic.com/

منبع: خبرگزاری شفقنا