رئیس کمیسیون بررسی سوانح راه آهن با اعلام خبر خروج قطار همدان مشهد از ریل اظهارداشت: شب گذشته یک لوکوموتیو یک واگن از قطار مسافری همدان-مشهد حدود ساعت ۲۲ در منطقه پرندک استان مرکزی از ریل خارج شد و خوشبختانه به مسافران آسیبی نرسید.

حرف تازه – رئیس کمیسیون بررسی سوانح راه آهن با اعلام خبر خروج قطار همدان مشهد از ریل اظهارداشت: شب گذشته یک لوکوموتیو یک واگن از قطار مسافری همدان-مشهد حدود ساعت ۲۲ در منطقه پرندک استان مرکزی از ریل خارج شد و خوشبختانه به مسافران آسیبی نرسید.

غضنفر فولادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته حدود ساعت ۲۲ لوکوموتیو و یک واگن از قطار مسافری همدان-مشهد در منطقه پرندک استان مرکزی از ریل خارج شد که البته خوشبختانه آسیبی به مسافران نرسید. در این سانحه قطار را جابجا کردیم اما واگن و لوکوموتیو هنوز در منطقه وجود دارند.

وی افزود: مسافران این قطار با اتوبوس جابجا شدند و تیم بررسی سانحه در محل در تلاشند تا نسبت به آزاد سازی خط اقدام کنند.

رئیس کمیسیون بررسی سوانح راه آهن در پاسخ به این که علت خروج قطار از ریل چه بوده است، این گونه توضیح داد: هنوز علت خروج از ریل مشخص نیست و تیم بررسی سانحه در محل حضور دارند و امروز علت بروز این سانحه مشخص می‌شود اما همه همکاران در محل در تلاشند تا قطع ریلی مورد نظر را بازگشایی کند.

اما خبرگزاری مهر نوشت: به گفته معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران، در این حادثه ۴۰ نفر دچار آسیب دیدگی جزئی شدند.

خروج قطار همدان مشهد از ریل

خروج قطار همدان مشهد از ریل

خروج قطار همدان مشهد از ریلخروج قطار همدان مشهد از ریل