رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
دندان لق پرسپولیس کشیده شد

خداحافظ رسول پناه خداحافظ حاشیه

پس از انتشار یک کلیپ جنجالی از رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، سرانجام به نظر می رسد پایان کار رسول پناه در پرسپولیس فرا رسیده است.

اختصاصی حرف تازه – پس از انتشار یک کلیپ جنجالی از رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، سرانجام به نظر می رسد پایان کار رسول پناه در پرسپولیس فرا رسیده و وقت آن است که بگوییم «خداحافظ رسول پناه خداحافظ حاشیه».

رسول پناه که انتشار کلیپ های جنجالی اش حواشی بسیاری را رقم زده بود در نهایت راهش از پرسپولیس جدا خواهد شد. بنا بر شنیده های موثق، او احتمالا فردا دوشنبه ۲۹ دی ماه کارش در باشگاه پرسپولیس به پایان خواهد رسید.
این در حالی است که پیش از این یحیی گل محمدی سرمربی این تیم نیز، با اعلام ضرب الاجلی ۴۸ ساعته خواستار برکناری او شده بود.
رسول پناه پس از درگذشت زنده یاد جعفر کاشانی به عضویت هیئت مدیره پرسپولیس درآمد و با استعفای انصاری فرد سرپرست این باشگاه شد. او پس از استعفا از مسئولیت سرپرستی، همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به کار خود ادامه داد.
هرچند صحبت های رسول پناه و کلیپ های منتشر شده حواشی بسیاری را برای او و باشگاه پرسپولیس رقم زده است اما از سوی دیگر گفته می شود این باشگاه بدهی قابل توجهی به او دارد و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتش را مدیون او بوده است.
علاوه بر انتشار این کلیپ، جدایی شجاع خلیل زاده پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا و نحوه جدایی بشار رسن در میانه فصل از پرحاشیه ترین موارد در دوران حضور این دندانپزشک در کادر مدیریتی پرسپولیس بوده است.
حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز مهم ترین نکته کارنامه دوران مدیریتی رسول پناه است که البته سهم بازیکنان و کادر فنی در آن موفقیت بسیار محسوس تر بوده است.
رسول پناه یک چهره کاملا سیاسی است که گفته می شود در بسیاری از مواقع، مورد حمایت ویژه از سوی وزارت ورزش قرار گرفته و در برابر برکناری او مقاومت های بسیاری صورت گرفته است. هرچند نمی توان بر اساس شنیده ها به قطعیت سخن گفت اما با تمام این توضیحات، شاید اگر رسول پناه علاوه بر مدیریت پرسپولیس، مدیریت زبان خود را نیز بیشتر مورد توجه قرار می داد بدون هیچ حمایتی همچنان در جایگاه خود باقی می ماند.
خداحافظ رسول پناه خداحافظ حاشیه

خداحافظ رسول پناه خداحافظ حاشیه

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار