رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January

کاپیتان و مهاجم تیم ملی فوتبال زنان با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود، از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

حرف تازه – سارا قمی کاپیتان و مهاجم گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود، از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

سارا قمی ۳۳ ساله، از ۱۳ سال پیش عضو تیم ملی ایران بود. او در این مدت ۳۴ بار برای تیم ملی ایران به میدان رفت و ۱۰ گل هم به ثمر رساند. این بازیکن پنج بار هم عنوان بهترین گلزن لیگ فوتبال زنان ایران را کسب کرد.
قمی در سال ۹۵ به تیم زیرفانی عراق پیوست و در لیگ این کشور هم عنوان بهترین گلزن را از آن خود کرد.
این بازیکن دیشب با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خود، اعلام کرد که دیگر قصد ندارد برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان برود.
وی با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرام خود نوشت:
از تو ممنونم شهر زیبای خمام
گیلان شگفت انگیز
از پدر و مادرم، برادرم، خواهرم و تمامی دوستان و مربیانم سپاسگزارم.
بهتر است از انتها شروع کنم، از خداحافظی
خداحافظی از ١٣ سال بازی در تیم ملی.
در طول سالیان دراز سعی کردم عشق ام را از طریق پاهایم با ضربه زدن به توپ فوتبال بیان کنم، چیزی که همه چیز را از زمان کودکی ام تاکنون برایم راحت تر بیان کرد که من چه کسی هستم!!!
چه ضربه‌ها ،زخمها، شکستگی‌ها، کبودیها و ناملایماتی که بر پاهایم که همانا قلب آدمیست بر وجودم نشست تا از من سارای قمی بسازد که در این سالها به دختران ناامید وطنم بیاموزم که هر آرزویی میتواند دست یافتنی باشد.
آری مرزهایی را برای خودم و کسانیکه برمن باور نداشتند جابجا کردم و امروز میخواهم قوی تر از قبل ورق را عوض کرده و خود را وارد دنیایی دگر کنم
خداحافظی از پیراهن تیم ملی و بازوبند کاپیتانیش به مانند شماره ٩ که تا ابد مرا به یاد زنده یاد سیروس قایقران خواهد انداخت برایم سخت نیست، زیرا من جنگیدم تا ثابت کنم برای وطنم، آمال و آرزوهایم خواهم جنگید نه شماره پیراهن و نه بازوبندش.
اکنون زمان آن رسیده که از تمامی هم تیمی هایم، مربیان و مدیران و پزشکان تیم های ملی و هوادارانم تشکر کنم و برایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمایم.
خداحافط تیم ملی.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار