خداحافظی اعتراضی پرسپولیسی ها با اینستاگرام

بازیکنان پرسپولیس در حرکتی هماهنگ صفحه اینستاگرام خود را بستند و پست های قدیمی را پاک کردند.     بعد از تساوی پرسپولیس برابر نفت تهران برخی هواداران این تیم به صفحه اینستاگرام مهدی طارمی که در این بازی موقعیت های زیادی را هدر داده بود و در به ثمر رساندن پنالتی هم ناکام بود […]

بازیکنان پرسپولیس در حرکتی هماهنگ صفحه اینستاگرام خود را بستند و پست های قدیمی را پاک کردند.

 


 

بعد از تساوی پرسپولیس برابر نفت تهران برخی هواداران این تیم به صفحه اینستاگرام مهدی طارمی که در این بازی موقعیت های زیادی را هدر داده بود و در به ثمر رساندن پنالتی هم ناکام بود هجوم بردند و شروع به ناسزا گفتن به آقای گل ملی پوش لیگ شدند. این اقدام دور از انتظار برخی هواداران باعث شد تا بازیکنان این تیم تصمیم به پاک کردن پست های خود بگیرند و در تشریح این موضوع همگی جمله “به علت بی احترامی به بعضی از هم تیمی هام، اینستاگرام فعلا تعطیل” را قرار دهند.

حرکتی که البته در گروه های پرسپولیسی مورد استقبال هواداران این تیم قرار گرفته و آنها معتقدند این مساله باعث می شود آنها با تمرکز بالاتری برای مسابقات خود آماده شوند و البته برخی دیگر معتقدند برخی بازیکنان صفحات اختصاصی و خصوصی دیگری هم دارند و با وجود دایرکت و اینستاچت این حرکت آنها موجب تمرکز بیشتر بازیکنان روی بازی و تمرین و استراحت نمی شود و بیشتر یک شو است!


منبع : ورزش سه