حرف تازه – دیدار دکتر تن زاده مالک باشگاه سپیدرود با دکتر بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد. با هماهنگی صورت گرفته از سوی مهندس جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، دیدار دکتر تن زاده مالک سپیدرود و دکتر بانک مشاور رییس جمهور برگزار و مباحث مربوط به […]

حرف تازه – دیدار دکتر تن زاده مالک باشگاه سپیدرود با دکتر بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد.

با هماهنگی صورت گرفته از سوی مهندس جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، دیدار دکتر تن زاده مالک سپیدرود و دکتر بانک مشاور رییس جمهور برگزار و مباحث مربوط به این باشگاه مردمی و ریشه دار مطرح و طرح اقتصادی راه اندازی کارخانه در منطقه آزاد انزلی پیگیری شد.

مالک سپیدرود در این دیدار با اشاره به برنامه های اقتصادی در جهت سوددهی باشگاه در بخش مالی و اقتصادی، به تشریح مصوبه باشگاه در خصوص راه اندازی کارخانه در منطقه آزاد انزلی پرداخت و برنامه های اقتصادی و تقویت مالی و اقتصادی را لازمه پیشرفت و اجرایی کردن برنامه های مختلف کوتاه مدت و دراز مدت در هر باشگاه دانست.

دکتر تن زاده تقویت مالی تیم را به عنوان رویکرد مدیریتی خود معرفی کرد و گفت: به عنوان یک هوادار سپیدرود مالکیت باشگاه را پذیرفته ام و برای کمک به تیم شهرم از لحاظ زمانی و مالی از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

دکتر مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیز در این دیدار از برنامه های اقتصادی سپیدرود و مالک این باشگاه مردمی حمایت کرد.

رایزنی های سطح کلان مالک سپیدرود از روزهای نخست حضور در این تیم آغاز شده است و نوید روزهای بهتری برای فوتبال رشت و رفع دغدغه های مالی تیم مردمی و پرهوادار سپیدرود را می دهد.