رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

حرف تازه – «مرتضی افتخاری» با بیان اینکه بنده با آقای عاشوری هیچ نشست و ارتباطی نداشته ام، افزود: پس از اعلام نظر حمایتی ما، برخی یاران عاشوری رفتارهای خلاف واقع در فضای مجازی و وارونه نگاری تصمیم ما را کنار گذاشته و به تصمیمات دیگران احترام بگذارند. وی با تاکید براینکه بنده با تشخیص […]

حرف تازه – «مرتضی افتخاری» با بیان اینکه بنده با آقای عاشوری هیچ نشست و ارتباطی نداشته ام، افزود: پس از اعلام نظر حمایتی ما، برخی یاران عاشوری رفتارهای خلاف واقع در فضای مجازی و وارونه نگاری تصمیم ما را کنار گذاشته و به تصمیمات دیگران احترام بگذارند.

وی با تاکید براینکه بنده با تشخیص صلاحیت خلیل بهروزی فر عزم حمایت از او کرده ام، افزود: همه باید برای انتخاب یکدیگز ارزش قائل شویم.

برادر نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تصریح براینکه یاران عاشوری نمی خواهد برای ما دل بسوزانند، خاطرنشان کرد: تهدید به افشای اسناد درخواست برادر کوچکترم در فضای مجازی از سوی طرفداران عاشوری دلسوزی آن ها را خوب نشان می دهد.

مرتضی افتخاری با یادآوری آقای بهروزی فر از نظر بنده و طبق منویات مقام معظم رهبری کاندیدای اصلح بنده است، خاطرنشان کرد: احترام به آرای افراد نشانگر شعور سیاسی جامعه است.

فرزند شهید افتخاری با اشاره به اینکه انتخابات و تفکرات سیاسی نباید به مسائل خانوادگی بست داده شود، متذکر شد: پیشرفت مردم و توسعه سیاسی آرزوی پدر شهیدم بود.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار