مدیرعامل سپیدرود:

حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی را بدهید بعد مجوز حرفه ای صادر کنید

حرف تازه – مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد بسیاری از باشگاه‌ها در لیگ برتر از امکانات دولتی استفاده می‌کنند، اما سپیدرود کاملاً مردمی اداره می‌شود. شهاب مومنی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره عدم صدور مجوز حرفه‌ای از سوی کمیته بدوی برای باشگاه سپیدرود، اظهار داشت: اقداماتی را برای گرفتن این مجوز انجام داده‌ایم، اما […]

حرف تازه – مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد بسیاری از باشگاه‌ها در لیگ برتر از امکانات دولتی استفاده می‌کنند، اما سپیدرود کاملاً مردمی اداره می‌شود.

شهاب مومنی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره عدم صدور مجوز حرفه‌ای از سوی کمیته بدوی برای باشگاه سپیدرود، اظهار داشت: اقداماتی را برای گرفتن این مجوز انجام داده‌ایم، اما حل یکسری مسائل دست ما نیست.

اولین سال‌مان است که در لیگ برتر حضور داریم و امیدواریم این مجوز را دریافت کنیم.

وی ادامه داد: برای صدور مجوز حرفه‌ای از ما دفتر حسابرسی خواسته‌اند، اما ما که کار خاصی انجام نداده‌ایم و مانند سایر باشگاه‌ها هم بدهکار نیستیم. فعلاً به ساختار مالی باشگاه نظم داده‌ایم و ان‌شاءالله این موضوع هم حل خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در واکنش به این موضوع که باشگاه پارس جنوبی مانند این تیم نتوانسته مجوز حرفه‌ای را دریافت کند، تصریح کرد: ما یک باشگاه مردمی هستیم و پارس جنوبی دولتی است. واقعاً در جنگ نابرابر هستیم. حق‌ پخش تلویزیونی و حق تبلیغات محیطی را به ما پرداخت نمی‌کنند و هیچ‌گونه امکانات دولتی نیز در اختیار تیم ما قرار ندارد. باشگاه سپیدرود کاملاً مردمی اداره می‌شود و اسپانسر خاصی هم نداریم.

مومنی با بیان اینکه باشگاه پارس جنوبی از امکانات وسیع دولتی استفاده می‌کند، خاطرنشان کرد: سایپا، پیکان، فولاد، سپاهان، ذوب‌آهن، تراکتورسازی و چند باشگاه دیگر هم از امکانات دولتی استفاده می‌کنند. همانطور که گفتم واقعاً جدال ما با این باشگاه‌ها نابرابر است. شک نکنید ما به دنبال فراهم کردن امکانات برای دریافت مجوز حرفه‌ای هستیم و تمام تلاش‌مان را هم می‌کنیم.

وی افزود: نمی‌گویم چرا تیم‌های دیگر از امکانات دولتی استفاده می‌کنند، حرف من این است، وقتی می‌گویید مجوز حرفه‌ای، اول حق پخش تلویزیونی برای ما بگیرید، بعد درآمد تبلیغات محیطی تیم ما را به موقع پرداخت کنید و همچنین حق کپی‌رایت را هم رعایت کنید، سپس مجوز حرفه‌ای صادر کنید. قطعاً  اگر شرایط  اینطور که من گفتم باشد، وضعیت باشگاه‌ها بهتر خواهد شد.