یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت در مراسم معارفه:

حفظ و حراست از بیت المال و منابع شهر و شهرداری رشت | لزوم رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل شهرداری رشت

یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت گفت: همه مدیران باید برای تحقق بودجه و سرعت بخشی به پروژه‌های عمرانی تلاش کنند.

به گزارش حرف تازه، یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت روز پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ در جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهر رشت که برای معارفه سرپرست شهرداری برگزار شد اظهار داشت: از اعتمادی که اعضای شورای اسلامی شهر رشت به من داشتند کمال تقدیر و تشکر را دارم و از خداوند متعال میخواهم مرا شرمنده نمایندگان مردم نسازد تا بتوانم با صلاحدید شورا این امانت مهم را به دست صاحب اصلی آن یعنی شهردار رشت برسانم.

سرپرست شهرداری رشت ابراز داشت: در ایام پایانی سال قرار داریم و ۱۰۰ روز بیشتر زمان باقی نمانده است از طرفی شهرداری رشت از حیث تحقق بودجه و پروژه‌های عمرانی کارهای بسیار اولویت داری را در پیش رو دارد و باید به گونه‌ای عمل کنیم که در مهلت باقیمانده با کمک شورای اسلامی و مدیران مربوطه، زمینه تحقق بودجه و تسریع در اجرای پروژه‌های نیمه تمام و بر زمین مانده فراهم گردد.

یزدانی با بیان اینکه پسماند سراوان از جمله‌ی موضوعات بسیار مهم شهرداری رشت محسوب میشود اذعان کرد: با توجه به اینکه وارد فصل زمستان شدیم و احتمال بارش برف هم وجود دارد برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا با آمادگی کامل نیروها و تجهیزات ، خدمات رسانی لازم را در بحران‌های احتمالی ارائه داده و غافلگیر نشویم.

وی اضافه کرد: حفظ و حراست از بیت المال و منابع شهر و شهرداری رشت موضوعی است که به شدت روی آن حساسیت دارم زیرا همه ما سرباز این سازمان و تشکیلات هستیم و باید اولویت ما به جای منافع اشخاص و گروه‌ها، منافع شهر و شهروندان باشد.

سرپرست شهرداری رشت خطاب به همه مدیران و روسای سازمان‌های وابسته به شهرداری تصریح کرد: اقدامات ما نباید بر اساس منافع گروهها و اشخاص باشد بلکه باید تنها منافع شهرمان را دنبال کنیم تا مشکلات شهر رشت حل و فصل شوند.

یزدانی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت پرسنل شهرداری رشت اذعان کرد: در ایام پایانی سال قرار داریم و بحث وضعیت پرسنل و حقوق و مزایا، حقوق، پاداش‌ها و عیدی، نیروهای ایثارگر و شرکتی باید مدنظر قرار گیرد زیرا متاسفانه همه نیروهای شهرداری زیر خط فقر هستند و این زنگ خطری برای مدیریت شهری است.

گفتنی است در ابتدای مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت از مدیران مناطق خواست تا گزارشی کوتاه از وضعیت درآمد، بودجه و چالش‌های موجود ارائه دهند.