رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

توسط مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت حفاظ بتنی از نوع مینی نیوجرسی در تقاطع معابر “شهید عاشری” و “فرجام” اجرا شد.

حرف تازه – حفاظ بتنی مینی نیوجرسی توسط مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری در برخی معابر رشت اجرا شد.

مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت اعلام کرد: در راستای ایجاد انضباط ترافیکی و روان سازی جریان تردد در تقاطع معابر «شهید عاشری» و «فرجام» حفاظ بتنی از نوع مینی نیوجرسی در دو رویکرد “خیابان فرجام” به وسیله مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت و با حضور دست اندرکاران ناحیه یک منطقه پنج شهرداری رشت و پلیس راهور اجرا شد.
این موضوع با توجه به تردد فراوان این محدوده به ویژه در ساعت های اوج تردد در عصر از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است. به هین دلیل پس از بررسی های متعدد و تصویب در کمیته فنی کارگروه ترافیک شهرداری رشت به وسیله پیمانکار دارای صلاحیت اجرا شده است.
محمدحسن هادی زاده مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت در پایان اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله این تلاش مجدانه مورد قبول شهروندان گرامی واقع گردیده باشد.
تصاویر مربوط به اجرای حفاظ بتنی مینی نیوجرسی در برخی معابر رشت را در ادامه مشاهده می کنید:

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار