رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March

در شرایطی که در روزهای گذشته شنیده هایی مبنی بر احتمال ارائه یک لیست انتخاباتی با سرلیستی حامد عبدالهی، یکی از اعضای فعلی شورای شهر رشت و با حضور رسول جماعتی نماینده اسبق فومن و شفت به گوش می رسید پیگیری های بیشتر نشان می دهد رسول جماعتی به صورت مستقل در انتخابات شورای شهر رشت حضور خواهد یافت.

اختصاصی حرف تازه – در شرایطی که در روزهای گذشته شنیده هایی مبنی بر احتمال ارائه یک لیست انتخاباتی با سرلیستی حامد عبدالهی، یکی از اعضای فعلی شورای شهر رشت و با حضور رسول جماعتی نماینده اسبق فومن و شفت به گوش می رسید پیگیری های بیشتر نشان می دهد رسول جماعتی به صورت مستقل در انتخابات شورای شهر رشت حضور خواهد یافت.

نماینده اسبق فومن و شفت که در دوره ششم نمایندگی این حوزه انتخابیه را در مجلس شورای اسلامی بر عهده داشت قصد دارد این بار به صورت مستقل و با بهره مندی از تمامی توان و ظرفیت خود در انتخابات شورای شهر رشت حضور یابد.
او پیش از این به منظور حضور مجدد در مجلس و تصاحب کرسی سبز بهارستان با سدی به نام عدم احراز صلاحیت مواجه گردید که البته نسبت به آن اعتراض نیز داشته است. این بار در صورت عبور از سد تایید صلاحیت، جماعتی می تواند به عنوان یک گزینه جدی بخت خود را برای حضور در شورای شهر رشت محک بزند؛ اتفاقی که می تواند به عنوان زنگ خطری برای اعضای فعلی شورا نیز باشد و از هم اکنون کار را برای اعضای فعلی سخت تر از قبل کند.
جماعتی به هیچ عنوان حاضر نخواهد بود زیر پرچم ائتلافی افراد و گروه های مختلف برود و با تکیه بر توان فردی و پایگاه اجتماعی خود پا به عرصه انتخابات خواهد گذاشت.
رسول جماعتی در کارنامه خود علاوه بر نمایندگی مجلس، عناوینی چون مشاور عالی معاون ریاست‌جمهور و مدیر دفتر کل نظارت، بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، قائم‌مقام امور توسعه مدیریت و منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، قائم‌مقام امور حقوقی و مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت با حفظ پست سازمانی، عضو هیئت‌مدیره شرکت ملی فولاد ایران و کارشناس عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیز ثبت کرده است.
پیش از این مسعود عباس نژاد نیز حضور خود در ائتلاف حامد عبدالهی را تکذیب کرده بود.
حضور مستقل رسول جماعتی در انتخابات شورای شهر رشت

حضور مستقل رسول جماعتی در انتخابات شورای شهر رشت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار