رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۶ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 28 February

حرف تازه : شهردار منطقه دو و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از تمرین نمایش ملکه زیبای لی نین بازدید کردند. شهردار منطقه ۲ و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از تمرین نمایش «ملکه زیبای لی نین» بازدید کردند. مرتضی عاطفی شهردار منطقه ۲ در این بازدید با اشاره به اینکه استقبال از تئاتر در گیلان […]

حرف تازه : شهردار منطقه دو و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از تمرین نمایش ملکه زیبای لی نین بازدید کردند.

شهردار منطقه ۲ و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از تمرین نمایش «ملکه زیبای لی نین» بازدید کردند.
مرتضی عاطفی شهردار منطقه ۲ در این بازدید با اشاره به اینکه استقبال از تئاتر در گیلان از سینما بیشتر است، افزود: با توجه به پتانسل بالای گیلان این استان می تواند به عنوان مرکز تئاتر کشور مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید در حوزه سخت افزاری این هنر تقویت شود گفت: باید با ساختن پلاتوهای تخصصی و تماشاخانه ها این هنر را بیش از پیش در دسترس مخاطبین و علاقمندان قرار داد.
محمد باقر بشردانش مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت، نیز اظهار داشت: مدتی است در حوزه تبلیغات تئاتر در رشت بخشی از جایگاه های سازمان زیباسازی به صورت رایگان در اختیار تبلیغات تئاترهای شهر رشت قرار می گیرند.

مجید مژدهی یکی از دو کارگردان نمایش ( ملکه زیبایی لی نین) با معرفی مختصر نویسنده اثر و تاثیر این نمایشنامه در تئاتر  اروپا و جوایز متعددی که کسب کرده خواستار حمایت در اطلاع رسانی بهتر شد و اظهارداشت: اجرای یک نمایش مهم و معاصر چون ملکه زیبایی لی نین در رشت مثل طناب بندبازی است.

کارگردان نمایش «ملکه زیبای لی نین» خاطرنشان کرد: این نمایشنامه به دفعات در تهران و سراسر دنیا اجراشده و گروه باید تلاش کند اجرایی شایسته و با کیفیت ارائه دهد و داستان این اثر در دهه ۷۰میلادی در شهر گالوی ایرلند اتفاق می افتد.

وی افزود: فضای ناتورالیستی اثر در طراحی صحنه و لباس؛ جزئیات بازی ها نمایش داده می شود، تا تماشاگر تصور نکند قصه در استان و یا شهرهای اطراف در حال وقوع است؛ این مهم باعث شده نمایش «ملکه زیبایی لی نین» یکی از آثار پر خرج برای گروه باشد.

فرهنگسرای مجازی رشت

photo_2016-10-19_14-08-58 photo_2016-10-19_14-09-16 photo_2016-10-19_14-09-21 photo_2016-10-19_14-09-24 photo_2016-10-19_14-09-28

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار