در اولین نشست هیات مدیره جدید خانه مطبوعات گیلان؛

حسین داداشی رییس هیات مدیره و کریم خورسندی مدیر عامل شدند

تی تی خبر (حرف تازه) : ظهر امروز شنبه یکم خرداد اولین نشست هیات مدیره جدید خانه مطبوعات گیلان با حضور حسین ابراهیمی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اعضای منتخب این دوره در سالن اجتماعات خانه مطبوعات گیلان برگزار شد. در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و […]

تی تی خبر (حرف تازه) : ظهر امروز شنبه یکم خرداد اولین نشست هیات مدیره جدید خانه مطبوعات گیلان با حضور حسین ابراهیمی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و اعضای منتخب این دوره در سالن اجتماعات خانه مطبوعات گیلان برگزار شد.

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و در پی آن رای گیری انجام شده، آقای کریم خورسندی به عنوان مدیرعامل جدید خانه مطبوعات گیلان برگزیده شد.
همچنین  حسین داداشی به عنوان رییس هیات مدیره و علی کریمی بعنوان نایب رییس، مریم رفیعی بعنوان خزانه دار و  فاطمه عاطفی فرد به سمت منشی برای دو سال کاری آینده خانه مطبوعات با رای مخفی اعضا برگزیده شدند.
معصومه نیک کار و مجید محمدپور از دیگر اعضای اصلی هیات مدیره هستند که در انتخابات امروز شرکت نکرده و تنها برای رای گیری در جلسه حاضر شدند. بازرسان این دوره خانه مطبوعات حسن سامری و مصطفی خدایاری نیز با حضور در جلسه بر روند انتخابات نظارت داشتند.
کریم خورسندی روزنامه نگار و مدیر مسئول با سابقه و خوشنام روزنامه های گیلان است که توانست بالاترین رای اعضای این خانه در انتخابات اخیر را بدست آورد.

گیل خبر