رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
یاران اینیستا به زحمت به نیمه نهایی راه یافتند

حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا کره ای است یا ژاپنی؟

با برگزاری دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق، تکلیف تیم های شرقی صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد و اولسان هیوندای کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن در این مرحله به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

حرف تازه – با برگزاری دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق، تکلیف تیم های شرقی صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد و اولسان هیوندای کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن در این مرحله به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برنده دیدار این دو تیم حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

اولسان هیوندای کره جنوبی با قدرت به نیمه نهایی رسید

در نخستین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق، تیم کره‌ای با شکست رقیب چینی به مرحله بعدی رسید.
 امروز در ورزشگاه الجنوب اولین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق برگزار شد که در این دیدار اولسان هیوندای، بیجینگ گوان را با ۲ گل شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد.
پنالتی‌ای که با بررسی VAR به اولسان رسید را نگرائو مهاجم برزیلی و باتجربه این تیم تبدیل به گل نخست در دقیقه ۲۱ کرد. این بازیکن در دقیقه ۴۲ با شوتی سهمگین و زیبا دومین گل خودش و تیمش را به ثمر رساند. نیمه دوم چینی‌ها مالک توپ و میدان بودند، اما دفاع بسته اولسان مانع از گلزنی‌شان شد.

ویسل کوبه با اینیستا به زحمت راهی مرحله نیمه‌نهایی شد

دومین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق هم در ورزشگاه الجنوب برگزار شد که در این دیدار را ویسل کوبه پس از تساوی یک-یک در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی ۷ بر ۶ سوون سامسونگ را برد.
سانگ هئوک پارک دقیقه ۷ تیم کره‌ای را پیش انداخت، اما پس از این که خطایی برای ویسل کوبه رخ داد و کیم تائه هوان از سوون اخراج شد، فوروهاشی این ضربه ایستگاهی را تبدیل به گل تساوی کرد. این بازی نفسگیر در پایان ۹۰ دقیقه و سپس ۱۲۰ دقیقه برنده نداشت و به ضربات پنالتی رسید. در این ضربات تیم ژاپنی ۷ بر ۶ برنده شد و به نیمه‌نهایی رسید.
آندرس اینیستا، ستاره پیشین بارسلونا و کاپیتان ویسل کوبه در دقایق پایانی با وجود مصدومیت وارد میدان شد و ضربه نخست پنالتی تیمش را هم تبدیل به گل کرد، اما پس از آن باز هم احساس درد کرد و مشخص بود هنوز برای بازی کردن مشکل دارد.
دیدار نیمه‌نهایی منطقه شرق یک‌شنبه ۲۳ آذر از ساعت ۱۳:۳۰ بین تیم‌های اولسان هیوندای و ویسل کوبه در ورزشگاه الجنوب برگزار خواهد شد تا رقیب پرسپولیس در دیدار فینال مشخص شود.
دیدار نیمه‌نهایی منطقه شرق یک‌شنبه ۲۳ آذر از ساعت ۱۳:۳۰ بین تیم‌های اولسان هیوندای و ویسل کوبه برگزار خواهد شد تا رقیب پرسپولیس در دیدار فینال مشخص شود.
حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا کره ای است یا ژاپنی؟

حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا کره ای است یا ژاپنی؟

خبر ورزشی

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار