حامد لک به مس رفسنجان پیوست

حامد لک دروازه‌بان فصل گذشته پرسپولیس به مس رفسنجان ملحق شد.

به گزارش حرف تازه، در حالی که لک چندی پیش با دریافت رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس، پایان کارش در این تیم را رقم زده بود، تصمیم گرفت که راهی مس رفسنجان شود و فوتبالش را در این تیم ادامه دهد.

این دروازه‌بان ۳۱ ساله دو فصل متفاوت را در پرسپولیس تهران سپری کرد و در سال اول با کلین‌شیت‌هایش پرسپولیس را در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا همراهی کرد و علاوه بر آن بیشترین کلین‌شیت را در لیگ بیستم ثبت کرد و با سرخ‌ها به مقام قهرمانی لیگ رسید.

لک حالا پس از بازی در تیم‌های صبا، تراکتور، سایپا، فولاد، نساجی، ماشین‌سازی و پرسپولیس چالش جدیدی را در رفسنجان تجربه خواهد کرد.

حامد لک به مس رفسنجان پیوست

این دروازه‌بان نخستین خرید تابستانی مس رفسنجان نام گرفت و جایگزین فایز الرشیدی گلر عمانی فصل گذشته نارنجی پوشان شد. باید دید این گلر بلند قامت در رفسنجان چه نمایشی خواهد داشت. بدون شک حامد لک انگیزه‌های زیادی برای اثبات توانایی‌ها و درخشش مجدد در لیگ برتر خواهد داشت.

مس رفسنجان فصل بیست و یکم در دومین سال حضور در لیگ برتر شگفتی‌ساز بود و در رتبه ششمی به کار خود پایان داد اما یکی از نقطه ضعف‌های این تیم دریافت ۲۹ گل در سی بازی لیگ بود که حالا کادرفنی این تیم در اندیشه پوشش این نقطه ضعف هستند.

منبع: ورزش سه