رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

حسین اسدی‌پور فرماندار گتوند در تشریح جزئیات حمله مسلحانه به خودروی پلیس این شهرستان گفت:یک خودروی نیروی انتظامی در حال گشت‌زنی در شهر جنت‌مکان یکی از شهر‌های اقماری شهرستان بود که مورد حمله مسلحانه راکبان یک موتورسیکلت قرار گرفت.

حرف تازه – حسین اسدی‌پور فرماندار گتوند در تشریح جزییات حمله مسلحانه و به رگبار بسته شدن خودروی پلیس در گتوند خوزستان گفت: روز پنجشنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰، یک خودروی نیروی انتظامی در حال گشت‌زنی در شهر جنت‌مکان یکی از شهر‌های اقماری شهرستان بود که مورد حمله مسلحانه راکبان یک موتورسیکلت قرار گرفت.

او با بیان اینکه در این حادثه، با اسلحه کلاشینکف به سمت خودروی نیروی انتظامی تیراندازی شد که در جریان آن، یک سرباز وظیفه از ناحیه بازو و پهلو مصدوم شد، اظهار داشت: پس از حادثه، سرباز مجروح به بیمارستان گتوند منتقل و کار‌های درمانی اولیه برای او انجام شد.

حمله مسلحانه به خودروی پلیس گتوند

اسدی پور بیان کرد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی برای سرباز مصدوم شده، او را به بیمارستان فاطمه الزهرا (س) اهواز انتقال دادند و اکنون در بخش ICU بستری و حال عمومی خوبی دارد، البته تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه در حال انجام است.
جزییات به رگبار بسته شدن خودروی پلیس در گتوند خوزستان

جزییات به رگبار بسته شدن خودروی پلیس در گتوند خوزستان

دیده بان ایران

 

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار