رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

رئیس پلیس راهور از جریمه پنج هزار خودرو از آغاز اجرای طرح ممنوعیت تردد دو هفته ای خبر داد و گفت: تلاش بر این است که با تذکرات و پیامک‌ها اقدامات خود را انجام دهیم و شاهد کمترین جریمه در این رابطه باشیم.

حرف تازه – رئیس پلیس راهور از جریمه پنج هزار خودرو از آغاز اجرای طرح ممنوعیت تردد دو هفته ای خبر داد و گفت: تلاش بر این است که با تذکرات و پیامک‌ها اقدامات خود را انجام دهیم و شاهد کمترین جریمه در این رابطه باشیم.

سردار سیدکمال هادیانفر در گفت‌وگوی خبری از ابتدای آزادراه تهران ـ شمال درباره اعمال محدودیتهای تردد در مسیرهای بین‌ استانی و اقدامات پلیس راهور در این رابطه اظهار کرد: بلافاصله بعد از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا، عوامل پلیس راهور در ساعت ۲۴ بامداد ۳۰ آبان ماه، در هزار و ۱۸۱ نقطه اعم از ورودی و خروجی شهرهای قرمز و نارنجی مستقر شدند و انجام وظیفه کردند.
رئیس پلیس راهور ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان در عدم انجام سفر و توجه به توصیه‌ها، افزود: در دو روز از اجرای طرح، در تمام محورها شاهد کاهش تردد هستیم. در ۴۸ ساعت گذشته به ۱۵۶هزار وسیله‌نقلیه تذکر دادیم که رانندگان ۱۱۰هزار وسیله‌نقلیه به این تذکرات تمکین کردند و به مبدأ خود بازگشتند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این طرح با تمام توان خود در حوزه ورودی و خروجی شهرها با تذکر، انجام وظیفه می‌کند.
هادیانفر ادامه داد: بر اساس مصوبات ابلاغ‌شده به پلیس راهور، در شهرها نیز دوربینها فعال هستند و از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اعمال قانون می‌کنند.
رئیس پلیس راهور متذکر شد: بیش از هفت‌هزار نفر از پرسنل ما در حوزه راه و شهر این مأموریت خطیر را در کنار کادر بهداشت و سلامت کشور انجام می‌دهند و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی از تنش رانندگان و پلیس به ما واصل نشده و مردم نهایت همکاری را با پلیس داشته‌اند.
وی متذکر شد: تمام تلاش ما این است که در کنار کادر بهداشت و سلامت جلوی شیوع این بیماری را بگیریم و جرائم صورت‌گرفته نیز به میزان کمی بوده است. تاکنون حدود پنج‌هزار جریمه در کشور انجام شده و تلاش بر این است که با تذکرات و پیامک‌ها اقدامات خود را انجام دهیم و شاهد کمترین جریمه در این زمینه باشیم.
هادیانفر با تأکید بر اینکه این جرائم هم توسط دوربین‌ها و هم توسط افسرهای راهور صورت گرفته، اظهار کرد: اغلب این جرائم در مبادی ورودی انجام شده است.
وی اعلام کرد: دوربینهای راهور، دو شب در محورهای جاده‌ای فقط به تذکر به رانندگان خاطی بسنده کردند و این تذکرات باعث کاهش تردد در جاده شد؛ اما از امروز در محورهای جاده‌ای پلاکهای غیربومی در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی جریمه می‌شوند.
جریمه پنج هزار خودرو از آغاز اجرای طرح ممنوعیت تردد دو هفته ای

جریمه پنج هزار خودرو از آغاز اجرای طرح ممنوعیت تردد دو هفته ای

تسنیم

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار