رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول را اعلام کرد که این رای با جریمه ملوان به دلیل ورود تماشاگران به ورزشگاه همراه بود.

حرف تازه – کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول را اعلام کرد که این رای با جریمه ملوان به دلیل ورود تماشاگران به ورزشگاه همراه بود.

به گزارش حرف تازه به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار ملوان بندر انزلی و استقلال خوزستان در حالی دوم دی برگزار شد که از سوی محمدرضا قویدل، دروازه‌بان تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی نسبت به تیم مقابل رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.
محمدرضا مولایی، مربی تیم استقلال خوزستان به دلیل رفتار غیر ورزشی که سبب تشنج در مسابقه شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
بهمن روشنایی، مدیر استقلال خوزستان به دلیل رفتار غیرورزشی نسبت به مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
تیم ملوان بندرانزلی نیز به‌خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور غیرمجاز تماشاگر در استادیوم بیش از حد تعیین شده، باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
جریمه ملوان به دلیل ورود تماشاگران به ورزشگاه!

جریمه ملوان به دلیل ورود تماشاگران به ورزشگاه!ایسنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار