در شرایطی که امروز جمعی از نمایندگان شرق کشور و مازندران در خصوص مشکلات خود در محدوده حوزه انتخابیه خود به طرح سوال از وزیر کشور اقدام نمودند، جای خالی نمایندگان شهرستان رشت در این میان بسیار خالی احساس شد.

حرف تازه – در شرایطی که امروز جمعی از نمایندگان شرق کشور و مازندران در خصوص مشکلات خود در محدوده حوزه انتخابیه خود به طرح سوال از وزیر کشور اقدام نمودند، جای خالی نمایندگان شهرستان رشت در این میان بسیار خالی احساس شد.

نمایندگان شهرستان رشت قطعاً در خصوص وضعیت ۱۰ ماه بلاتکلیفی شهرداری رشت و بی مسئولیتی رخ داده توسط مجموعه وزارت کشور در حداقل ۲ مورد از شهرداران منتخب معرفی شده از سوی شورای شهر رشت، وضعیت اسفناک زباله سراوان و عدم همراهی برای به مرحله اجرا رسیدن زباله سوز و بسیاری از مشکلات دیگر شهرستان رشت می توانستند از وزیر کشور طرح سوال کنند تا شاید مشکلات حوزه انتخابیه خود را تا حدی به سمت حل شدن هدایت کنند.

در این میان سوالات مطرح شده از وزیر کشور بدین صورت بود: سوال اول درخصوص علت بلاتکلیفی زمین‌های مردم در منطقه مرزی شرق کشور و دلیل بلاتکلیفی افراد فاقد شناسنامه و سوال دوم هم چرایی دپوی زباله در نواحی شهری شهرستان‌های بابلسر، فریدون‌کنار و شهرهای استان مازندران بود مطرح شد!

  • منبع خبر : رشت 20