رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March

در پی شکست ۲ بر ۱ تیم فوتبال پرسپولیس ایران برابر اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ جام باشگاههای جهان برای پرسپولیس از دست رفت.

حرف تازه – در پی شکست ۲ بر ۱ تیم فوتبال پرسپولیس ایران برابر اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ جام باشگاههای جهان برای پرسپولیس از دست رفت.

به گزارش فوتبالی، شاگردان یحیی گل محمدی با نتیجه ای که در پایان بازی مقابل اولسان به دست آوردند رویای حضور در جام باشگاه های جهان را از دست دادند.
پرسپولیس امروز این فرصت را داشت تا با عبور از اولسان هیوندای در فینال آسیا و رسیدن به مقام قهرمانی به عنوان نماینده قاره کهن به مسابقات جام باشگاه های جهان صعود کند اما شاگردان یحیی گل محمدی با پذیرش شکست مقابل نماینده فوتبال کره و دو گلی که از روی نقطه پنالتی و با تشخیص کمک داور ویدئویی دریافت کردند رویای حضور در این رقابت بزرگ و رویارویی با بزرگان فوتبال جهان را از دست دادند.
باتوجه به جوایز مالی ویژه این مسابقات، صعود پرسپولیس به جام جهانی باشگاه ها اهمیت زیادی برای این تیم داشت و آن ها امیدوار بودند که به این رقابت ها صعود کنند اما با شکست مقابل اولسان شاگردان یحیی را از رسیدن به این افتخار و رویارویی با بزرگان فوتبال جهان محروم کرد.
مسابقات فوتبال جام باشگاه های جهان قرار است با حضور قهرمان قاره ها بهمن امسال در دوحه قطر برگزار شود و حضور در این مسابقات می توانست درآمد خوبی برای قرمزها در پی داشته باشد که از رسیدن به این درآمد بازماندند.

جام باشگاههای جهان برای پرسپولیس از دست رفت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار