رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان خبر داد:

تکذیب زورگیری در یک جایگاه سوخت رشت/ انتقامجویی انگیزه این کار بود

سیدمهدی فلاح میری گفت: مهاجم در پی اختلافات قبلی با راننده خودروی سواری و با انگیزه انتقام جویی پس از تعقیب خودرو به وی حمله‌ور شده است.

حرف تازه – سیدمهدی فلاح‌میری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از بازداشت عامل درگیری در یک جایگاه سوخت رشت خبر داد و زورگیری در این حادثه را تکذیب و انتقامجویی را عامل رقم خوردن ماجرا معرفی کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در تشریح این خبر افزود: شامگاه پانزدهم مرداد فردی با حمله به راننده یک خودروی سواری در صف جایگاه سوخت سبب ایجاد درگیری و اخلال در نظم عمومی گردید که فیلم آن نیز در فضای مجازی منتشر شد.
فلاح‌میری در ادامه ضمن تقدیر از اقدام سریع پلیس در این پرونده گفت: در پی وقوع این درگیری، دستور قضایی برای شناسایی شخص مهاجم صادر گردید که با بازداشت این فرد و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد وی در پی اختلافات قبلی با راننده خودروی سواری و با انگیزه انتقام‌جویی پس از تعقیب خودرو به او حمله‌ور شده است.
وی همچنین با اشاره به فیلم برداری و فیلم منتشره از دوربین مداربسته و گفته های فردی که روی فیلم صحبت می کرد نیز اظهار داشت: برای این شخص که با سخنان کذب خود، رشت را شهری ناامن جلوه داده است به اتهام تشویش اذهان عمومی پرونده قضایی تشکیل شده که در حال رسیدگی است.
تکذیب زورگیری در یک جایگاه سوخت رشت/ انتقامجویی انگیزه این کار بود

تکذیب زورگیری در یک جایگاه سوخت رشت/ انتقامجویی انگیزه این کار بود

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار