توییت عجیب ایلان ماسک در مورد احتمال مرگش

توییت عجیب ایلان ماسک در مورد احتمال مرگش : اگر من تحت شرایطی مرموز مُردم، از آشنایی با شما خوشحال شدم.

به گزارش حرف تازه، ایلان ماسک، صاحب کنونی توییتر امروز نهم مه توییتی منتشر کرد که به نظر می‌رسید پستی در مورد مرگش باشد. این توییت واکنش‌های زیادی را برانگیخت. ماسک که به توییت‌های عجیبش معروف است نوشت: “اگر من تحت شرایطی مرموز مُردم، از آشنایی با شما خوشحال شدم.”

ایلان ماسک

به گزارش ایندیاتودی؛ او این توییت را دو ساعت پس از توییت دیگری منتشر کرد که به نظر می‌رسید یک بیانیه‌ی مطبوعاتی باشد که در آن اعلام شده ایلان ماسک با تجهیزات ماهواره‌ای استارلینک در حال کمک به نیروی‌های اوکراینی است. در این بیانیه آمده که ماسک در قبال اقدامات خود “مسئول” خواهد بود.

ایلان ماسک

توییت ایلان ماسک تصویری از یک بیانیه به زبان روسی است که به گفته‌ی ماسک، یک اکانت رسمی توییتر به نام “Rogozin” که براساس برخی گزارش‌ها متعلق به دیمیتری اولگوویچ روگوزین مدیر آژانس فضایی روسیه موسوم به روسکاسموس است، برای رسانه‌های روسیه ارسال شده است. ماسک در ادامه متنی که به نظر می‌رسد ترجمه‌ی این بیانیه باشد را در صفحه توییتر خود منتشر کرد. در این بیانیه آمده که ایلان ماسک با بالگرد‌های نظامی پایانه‌های اینترنتی استارلینک را به اوکراین رسانده است.

ایلان ماسک

بسیاری از کاربران فضای مجازی به این توییت واکنش نشان داده‌اند و گفته‌اند که به ایلان ماسک برای “اصلاح جهان” نیاز داریم. یک کاربر در توییتر نوشت: نه تو نخواهی مرد. جهان برای اصلاح شدن به تو نیاز دارد.

ایلان ماسک

کاربر دیگری نوشته: بشریت روی تو حساب می‌کند. این در حالی است که کاربری دیگر می‌خواست بداند منظور ماسک از “مرموز” چیست.

ایلان ماسک، مالک و مدیرعامل شرکت فضایی اسپیس‌ایکس و شرکت خودروسازی تسلا در روز ۲۶ آوریل تمام سهام توییتر را به قیمت تقریبی ۴۴ میلیارد دلار خرید.

منبع: ایسنا