رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

حرف تازه – بابک رحمانی معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو از توقف تولید خودروی پژو ۴۰۵ بنزینی خبرداد و گفت: پژو جی ال ایکس بنزینی دیگر در کشور تولید نمی‌شود. وی گفت: در حوزه تولید خودرو تاکنون پیشرفت خوبی داشته ایم، به طوری که در مجموع  ۱۴۲ هزار دستگاه تولید داشتیم که […]

حرف تازه – بابک رحمانی معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو از توقف تولید خودروی پژو ۴۰۵ بنزینی خبرداد و گفت: پژو جی ال ایکس بنزینی دیگر در کشور تولید نمی‌شود.

وی گفت: در حوزه تولید خودرو تاکنون پیشرفت خوبی داشته ایم، به طوری که در مجموع  ۱۴۲ هزار دستگاه تولید داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣١ درصد رشد داشته است.

او بیان کرد: ۹۵ هزار دستگاه تاکنون تحویل داده شده است که ٢١ درصد رشد نسبت به قبل افزایش داشته است. از شهریور سال گذشته تاکنون ۵۱ هزار دستگاه معوق تحویل داده شده که این روند نسبت به مدت مشابه سال قبل، ٧٠ درصد بهبود یافته است.

رحمانی افزود: در حوزه بازاریابی و فروش مهم‌ترین هدف، انجام فرایند فروش به صورت غیرحضوری است تا با حداقل ممکن مراجعه خدمات ارائه شود. اکنون ۴۵ خدمت به صورت  غیر حضوری انجام می شود.

معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو افزود: تلاش داریم خدمات فروش را افزایش دهیم. پروژه ckd هم تا حد زیادی تعیین و تکلیف شده است.

رحمانی در خصوص تولید خودرو Glx بنزینی هم گفت: این خودرو در حال حاضر دیگر تولید نمی‌شود.

به گفته این مقام مسئول محصول جدید ایران خودرو (کا  ١٣٢)  به زودی قیمت گذاری خواهد شد و با قیمت مصوب تحویل داده خواهد شد.

رحمانی با اشاره به تعویق تحویل برخی از قطعات خودروها تصریح کرد: ما در تلاش هستیم تا بتوانیم تمام تعهدات را به موقع انجام دهیم.

ارسال دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد

او در ادامه بیان کرد: دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد ماه برای مشتریان ارسال می‌شود. این خودرو تمام تست‌های عملکردی فنی و کیفی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

او در خصوص تعهدات تحویل خودروها گفت: خودرو پژو جی ال ایکس انژکتوری، پژو ٢٠۶ تیپ ۵، سمند LX, پژو ٢٠۶ صندوقدار، پژو ٢٠٧، رانا، رانا پلاس، دنا، دنا پلاس و پژو ٢٠٠٨ را بر اساس تعهدات به موقع تحویل داده ایم.

توقف تولید خودروی پژو ۴۰۵ جی ال ایکس بنزینی

توقف تولید خودروی پژو ۴۰۵ جی ال ایکس بنزینی

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار