تهدید نتانیاهو | غزه را ویران می کنم!

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی از غیرنظامیان خواست تا مناطق فلسطینی را ترک کنند و هشدار داد که جنگ با حماس« زمان‌بر و دشوار» خواهد بود.

به گزارش حرف تازه به نقل از ایسنا ،‌ بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با این گفته که «انتقام این روز سیاه» را می‌گیرد مدعی شد هر جایی را که توسط حماس استفاده می‌شود، به «ویرانه» تبدیل کند.

تهدید نتانیاهو | غزه را ویران می کنم!

او در یک سخنرانی تلویزیونی شنبه شب، غزه را «شهر شرارت» خواند و از غیرنظامیان صهیونیست خواست فوراً منطقه پرجمعیت غلاف غزه را که حدود دو میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند، ترک کنند. نتانیاهو گفت: تمام مکان‌هایی که حماس در آن‌ها پنهان شده و در آنها فعالیت می‌کند، را به ویرانه تبدیل خواهیم کرد.

او گفت: آنچه امروز رخ داد قبلاً هرگز در اسرائیل دیده نشده بود و من اطمینان خواهم داد که دیگر هرگز تکرار نخواهد شد. کل کابینه از این تصمیم حمایت می‌کند. ارتش اسرائیل فوراً از تمام توان خود برای از بین بردن قابلیت‌های حماس استفاده خواهد کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد که اسرائیل به سمت یک جنگ «سخت» پیش می‌رود که «زمان می‌برد».

روز شنبه، حماس حمله بزرگی را از غزه آغاز و طی آن به چندین مکان در جنوب سرزمین‌های اشغالی حمله کرد و تأسیسات نظامی را هدف گرفت و در تعدادی از نقاط مرز را شکست. در جریان این حملات، طیف وسیعی از تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی منهدم و نیروهای زیادی کشته و یا به اسارت درآمدند.

نتانیاهو تشدید تنش‌ها را «جنگ» توصیف کرده و از فراخوان نیروهای ذخیره برای تقویت بیشتر صفوف ارتش این رژیم خبر داده است.

بر این اساس ارتش رژیم صهیونیستی کار تخلیه ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین غلاف غزه را آغاز کرد.