تقدیر از مبینا نژاد با حضور نماینده رشت و جمعی از مسئولین در منزل وی

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت و عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به همراه محمد حسن عاقل منش رییس اسبق شورای اسلامی شهر رشت و سفیر فرهنگی بهزیستی استان گیلان و محسن سترگی سرپرست هیات تکواندوی استان گیلان به دیدار مبینا نژاد قهرمان تکواندوی جهان در منزل وی رفتند.   به […]

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت و عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی به همراه محمد حسن عاقل منش رییس اسبق شورای اسلامی شهر رشت و سفیر فرهنگی بهزیستی استان گیلان و محسن سترگی سرپرست هیات تکواندوی استان گیلان به دیدار مبینا نژاد قهرمان تکواندوی جهان در منزل وی رفتند.

 
به گزارش حرف تازه به نقل از صبح رشت ، در این دیدار پیمان ستایش دبیر هیات تکواندوی استان گیلان ، رفیعی از پیشکسوتان تکواندوی گیلان ، اسحاق بیانی ، سرکار خانم رجبی ، مصطفی عاقل منش و سیاوش رستگار طلب مشاوران مهندس کوچکی‌نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی ، وحید حسنی پور قهرمان کاراته ایران و آسیا و سرپرست هیات کاراته شهرستان رشت و مسعود حبیبی،قهرمان فستیوال جهانی هنرهای رزمی حضور داشتند.
جبار کوچکی نژاد،نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مبینا نژاد اظهار کرد: خانم مبینا نژاد در دنیا درخشید و اراده خودش،پشتیبانی خانواده و هیات تکواندو در این موفقیت شریک هستند.
وی با بیان اینکه ورزشکاران ما برای حریفان خود دعا کنند بیان کرد: دعای ورزشکاران برای حریفن خود انرژی و پیروزی آن ها را دو چندان می کند.
کوچکی نژاد با بیان اینکه امیدوارم مسئولان  به ورزش و قهرمانان کمک کنند مطرح کرد: ممکن است گاهی اوقات به علت منابع محدود مسئولان نتوانند از قهرمانان و ورزش پشتیبانی کنند که این عمدی نیست.
وی حضور دختران ایرانی با حجاب اسلامی در میادین ورزشی را پیام شهدا عنوان کرد.
کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: اقای سترگی،سرپرست هیات تکواندوی استان گیلان ارتباطات خوبی در داخل و خارج از کشور دارد و امیدواریم هیات تکواندو را به جایگاه واقعی خودش برسانیم.
 
محمد حسن عاقل منش،رئیس سابق شورای اسلامی شهر رشت و سفیر فرهنگی بهزیستی گیلان در این دیدار اظهار کرد: قهرمان نوجوان شایسته شهر باران، مبینا نژاد با افتخار در مسابقات جهانی و با کسب مدال طلا شایستگی دختران رشتی را در عرصه های جهانی به همگان نشان داد و امیدواریم با حمایت همه جانبه متولیان ورزش استان از ایشان ، زمینه را برای استمرار موفقیت ها این قهرمان عزیز و پرتوان فراهم نمایند.
محسن سترگی،سرپرست هیات تکواندوی استان گیلان در این دیدار اظهار داشت: مبینا نژاد پرچم مقدس ایران را در بلندترین قله افتخار جهانی به اهتزار درآورد که برای حفظ آن پرچم شهدای عزیزی را تقدیم کردیم.
وی افزود: خانم مبینا نژاد جهان را مبهوت قهرمانی خود کرد و او پس از مصاف با رقبای خود و کسب ۷۳ امتیاز حتی یک امتیاز را از دست نداد.
سرپرست هیات تکواندوی استان گیلان به مدت کوتاه مسئولیتش در هیات تکواندوی استان گیلان اشاره کرد و گفت: در شرایطی هیات را تحویل گرفتم که مشکلاتی وجود داشت اما به لطف خدا توانستیم هیات را جلو ببریم.

سترگی مطرح کرد: اعزام های خوبی را در استان های اصفهان،یزد،تهران در دو بخش بانوان و آقایان داشتیم.

سرپرست هیات تکواندوی گیلان خاطرنشان کرد: گیلان از معدود استان هایی است که تکواندو در آن راه اندازی شد و قهرمانان بزرگی تقدیم ایران کرد که مبینا نژاد یکی از آن ها است.
وی تاکید کرد: چرا باید استان گیلان برای برگزاری یک مسابقه هوگوی الکترونیکی را از استان هایی اجاره کند که تا چند وقت پیش نمی دانستند تکواندو یعنی چه؟
 در انتهای این دیدار  جبار کوچکی نژاد با اهدای لوح سپاس و هدیه ای از مبینا نژاد تقدیر بعمل آورد.

photo400245069307829171photo400245069307829174photo400245069307829175photo400245069307829176photo4002450693078291771photo400245069307829177photo400245069307829192