رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November

با حضور احمد طاهری مدیرعامل هلدینگ هپی لند و محمدحسین احمدی ؛ دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت، تفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با بانک قرض الحسنه رسالت امضا شد.

حرف تازه – با حضور احمد طاهری مدیرعامل هلدینگ هپی لند و محمدحسین احمدی ؛ دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت، تفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با بانک قرض الحسنه رسالت امضا شد.

تفاهمنامه همکاری مشترک فی ‌ما بین مجموعه کارخانجات هپی لند و شبکه توسعه اجتماعی رسالت درخصوص بهبود سبک زندگی با هدف الگوی شبکه توسعه اجتماعی با عنوان ترویج فرهنگ همیاری اجتماعی، ترویج فرهنگ قرض الحسنه و ترویج کارآفرینی اجتماعی می باشد که در این راستا با اعطا تسهیلات قرض‌الحسنه در جهت حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی ، حمایت از خوداشتغالی ها و ترویج فرهنگ همیاری اجتماعی موثر در زنجیره کارآفرینی و کار و کسب خانگی تا صنعتی، به امضاء “احمد طاهری” مدیرعامل هلدینگ هپی لند و “محمدحسین احمدی” ؛ دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت رسید.
مدیرعامل هلدینگ هپی لند انعقاد این تفاهمنامه را نشانه توسعه خدمات بانکی بانک قرض الحسنه رسالت دانست و تاکید کرد : امروزه واحد بانکداری اجتماعی که راه اندازی آن از تدابیر قابل تحسین مدیرعامل این بانک است عامل ایجاد پیوند آحاد مردم با سنت و فرهنگ دیرینه قرض الحسنه به شمار می رود.
دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت نیز همچنین گفت: طبق این تفاهمنامه کارمندان مجموعه هپی لند در داخل و تمامی افراد برون سپار که در اشتغال های خرد و خانگی مرتبط با این مجموعه فعال هستند می توانند بدون مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه رسالت از خدمات بانکی و وام های قرض الحسنه این بانک بهره مند شوند.
محمدحسین احمدی با تاکید بر معرفی و شناخت آحاد جامعه از فعالیت این شبکه، تصریح کرد: ساختار ما توسعه‌گر بوده و رسالت ما بهبود سبک زندگی از طریق همیاری اجتماعی و رویکرد ما تولید در شهرهای کوچک و مصرف در شهرهای بزرگ است و اعتقاد داریم بانک به تنهایی در حوزه اشتغال کارساز نخواهد بود و در همین راستا ساختاری به نام شبکه توسعه اجتماعی رسالت طراحی شد.
دبیر شبکه توسعه اجتماعی رسالت در استان گیلان در پایان با ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهمنامه، بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یکی از سازمان های راهبری ، بانکی جدید با خدمات منطقی اقتصادی دانست و تصریح کرد : با امضای این تفاهم نامه گام های خوبی در مسیر توسعه کسب و کار های خرد و خانگی در استان گیلان به کمک مجموعه هپی لند برداشته خواهد شد
گفتنی است بنا بر این تفاهم نامه افراد با عضویت در کانون همیاری اجتماعی از مزایای عضویت در سامانه همیاری قرض الحسنه (خدمات بانکی بدون حضور در شعبه) سامانه مرآت (اعتبارسنجی و تسهیل در ضمانت ها و وثایق) و سامانه بازار اعضا (تامین نیازمندی‌های زندگی مواد اولیه و ابزار کار به عرضه محصولات تولیدی کالا و خدمات) و سایر سامانه های مرتبط با شبکه بهره مند می گردند.
و ذکر این نکته لازم است که هلدینگ هپی لند به عنوان سازمان حامی حمایت‌های لازم را در راستای تقویت توان اعتباری فرهنگی و اقتصادی و توسعه فعالیت‌های کانون های موضوع این تفاهم نامه از طریق تمرکز منابع مالی خود و همچنین ترغیب سایر حامیان در جهت عضویت در شبکه توسعه اجتماعی رسالت و سایر حمایتهای ممکن به عمل خواهد آورد.
تفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با بانک قرض الحسنه رسالت امضا شد

تفاهم نامه همکاری هلدینگ هپی لند با بانک قرض الحسنه رسالت امضا شد

روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار