رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
پایان حیات سیاسی بخشدار سابق؛

تغییر سریع تابلوی بخشداری خمام به فرمانداری

به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر منجر به سرعت‌بخشیدن بر روند معرفی سرپرست فرمانداری از سوی استاندار، حضور سرپرست فرمانداری در ساختمان بخشداری و تغییر تابلوی بخشداری به فرمانداری، طی چندساعت شده است.

حرف تازه – به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر منجر به سرعت‌بخشیدن بر روند معرفی سرپرست فرمانداری از سوی استاندار، حضور سرپرست فرمانداری در ساختمان بخشداری و تغییر سریع تابلوی بخشداری خمام به فرمانداری طی چندساعت شده است.

ماراتن بین برخی‌از گزینه‌های سرپرستی فرمانداری خمام امروز درحالی با معرفی سرپرست فرمانداری این‌شهرستان به پایان رسید، که نگاهی به تیتر دو رسانه استانی  تحت عنوان «دستگیری یکی‌از مسوولان خمام» و «دستگیری یکی‌از بخشداران استان گیلان» در کنار غیبت امروز وی نیز می‌تواند تداعی‌کننده این‌ باشد که بخشدار که از وی به‌عنوان یکی‌ از گزینه‌های اصلی سرپرستی به‌شمار می‌رفت به ایستگاه پایانی خود در خمام رسیده است.
اگرچه پرداختن برخی‌از صفحات فضای مجازی به حواشی بار دیگر نام خمام را در سطح کشور بر سر زبان‌ها انداخته است، اما تاکنون منابع رسمی از اظهارنظر درخصوص تایید یا رد این‌موضوع و ارائه هرگونه جزییات خودداری نموده‌اند، که این‌مساله متاسفانه به ضعیف‌شدن عملکرد رسانه‌های محلی دارای مجوز در امر اطلاع‌رسانی و پررنگ‌شدن صفحات فاقد مجوز می‌انجامد.
با این‌وجود، به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر منجر به سرعت‌بخشیدن بر روند معرفی سرپرست فرمانداری از سوی استاندار، حضور {عبدالوحید احمدی}سرپرست فرمانداری در ساختمان بخشداری و تغییر تابلوی بخشداری به فرمانداری، طی چندساعت شده است.
تغییر سریع تابلوی بخشداری خمام به فرمانداری

تغییر سریع تابلوی بخشداری خمام به فرمانداری

خمام نیوز

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار