رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January

هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از برپایی نشستی در این سازمان با پیمانکار اجرایی شرکت همراه اول در استان گیلان خبر داد.

حرف تازه – هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از برپایی نشستی در این سازمان با پیمانکار اجرایی شرکت همراه اول در استان گیلان جهت تعیین تکلیف قرارداد اجاره دکل های مخابراتی رشت پس از یک دهه خبر داد.

عسکری در این زمینه توضیح داد:  با پیگیری های به عمل آمده از سوی سازمان فاوا و مجموعه شهرداری، قرارداد اجاره دکل های موجود شرکت مخابرات پس از گذشت بیش از یک دهه بلاتکلیفی تمدید شد. در همین راستا جلسه ای با پیمانکار اجرایی شرکت همراه اول در استان گیلان برگزار شد و در خصوص مسائل مالی و اجرایی این قرارداد بحث و تبادل نظر شد.
رییس سازمان فاوا افزود: با توجه به اعلام نیاز شرکت مخابرات جهت توسعه شبکه و احداث سایت های جدید، این سازمان برای ایجاد سایت های اشتراکی با رویکرد حفظ منظر شهری، تمامی مساعی خود را در تعامل با اپراتور های تلفن همراه به کار خواهد بست.
وی اظهار امیدواری کرد با توجه به ایجاد ساز و کار مشخص در شهرداری، از این پس تعاملات مؤثری با شرکت مخابرات در این خصوص صورت پذیرد.
تعیین تکلیف قرارداد اجاره دکل های مخابراتی رشت پس از یک دهه

تعیین تکلیف قرارداد اجاره دکل های مخابراتی رشت پس از یک دهه

 

 

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار