در آغاز هفته دفاع مقدس؛

تشریح اقدامات شهرداری رشت در برگزاری رژه نیروهای مسلح توسط مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری

حرف تازه – مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با اشاره به همکاری شهرداری رشت در برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در رشت اظهار کرد: فضا سازی محل برگزاری رژه از میدان نیروی دریایی تا میدان مصلی و محل برگزاری رژه با داربست و اسپیس فریم توسط شهرداری […]

حرف تازه – مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با اشاره به همکاری شهرداری رشت در برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در رشت اظهار کرد: فضا سازی محل برگزاری رژه از میدان نیروی دریایی تا میدان مصلی و محل برگزاری رژه با داربست و اسپیس فریم توسط شهرداری رشت انجام شد.

فاطمه قدیمی ساخت جایگاه ها را از دیگر اقدامات شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: احداث جایگاه های مختلف اعم از جایگاه فرماندهان نظامی و انتظامی ، جایگاه مخصوص خانواده های اسرا و جانبازان، جایگاه مدیران و مسئولین و جایگاه ویژه برای عوامل صدا و سیما از اقدامات دیگر شهرداری رشت بوده است.

فاطمه قدیمی با اشاره به حضور نیروهای آتش نشانی در این مراسم، افزود: سه خودرو، یک موتور سیکلت به همراه ۹ آتش نشان و ۳ افسر ارشد آتش نشانی جهت ایمنی بیشتر مراسم در مسیر رژه مستقر بوده اند.

وی به هماهنگی با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت تعداد زیادی اتوبوس برای رفت و آمد شهروندان اختصاص یافت.

قدیمی ادامه داد: با هماهنگی و همکاری معاونت امور عمرانی و مناطق دو، سه و پنج شهرداری خط کشی باند رژه ، رفت و روب حد فاصل میدان نیروی دریایی و میدان مصلی و همچنین هرس درختان و فضای سبز جهت فضا سازی مراسم رژه انجام شد.

وی به چاپ چهارصد متر مربع بنر برای این مراسم اشاره کرد و نصب و راه اندازی سیستم صوت حرفه‌ای مخصوص فضای باز را از دیگر فعالیت های شهرداری رشت عنوان کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در پایان امنیت ایران اسلامی را حاصل درایت و رهبری فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی ایران و تلاش های نیروهای مسلح دانست و گفت: امنیت کشور عزیزمان نتیجه لطف الهی و زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح و نظامی کشور است که همه ما قدردان این زحمات هستیم.