رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

فرماندار لاهیجان در جلسه شورای اداری لاهیجان که در سالن اجتماعات شهید باهنر لاهیحان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید، بر تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان لاهیجان تاکید کرد.

حرف تازه – فرماندار لاهیجان در جلسه شورای اداری لاهیجان که در سالن اجتماعات شهید باهنر لاهیحان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید، بر تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان لاهیجان تاکید کرد و اظهار داشت: با اتمام پروژه هایی با بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی، پمپاژ امید در بین مردم اتفاق خواهد افتاد.

محمودی تصریح کرد: از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای گیلان در سال جاری، ۲۸ میلیارد و ۲۴۳ میلیون تومان به لاهیجان اختصاص یافت.
وی با بیان اینکه لاهیجان با پرداخت ۲۷۹ میلیارد ریال، رتبه اول پرداخت تسهیلات کرونا در گیلان را کسب کرد، گفت: تعداد ۱ هزار و ۳۶۱ فقره پرونده با سطح اشتغال ۲ هزار و ۹۶۷ نفر به ارزش ۳۱۰ میلیارد ریال تشکیل و به بانک ها معرفی شدند که تاکنون ۹۰ درصد از این پرونده ها، موفق به دریافت تسهیلات گردیدند.
فرماندار لاهیجان میزان ایجاد اشتغال تعهد شده این شهرستان در سال جاری را ۱ هزار و ۱۵۳ شغل عنوان کرد و افزود: دستگاه های اجرایی لاهیجان با ایجاد ۱ هزار و ۳۹۷ شغل در ۸ ماهه اول سال جاری، بیش از ۱۰۰ درصد تعهدات خود را محقق نمودند.
محمودی با اشاره به طغیان رودخانه «سید علی‌اکبری» و بالا آمدن آب این رودخانه که موجب آب گرفتگی روستاهای مجاور این رودخانه می شود، خاطر نشان کرد: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان، باید اقدامات لازم را نسبت به لایروبی این رودخانه پیش از بحرانی شدن وضعیت، صورت دهد.
وی وضعیت لاهیجان در زمان بارش برف را بحران برق عنوان کرد و گفت: خطوط انتقال برق و شبکه های مستهلک و فرسوده این شهرستان، نیازمند رسیدگی ویژه می باشد.
نماینده عالی دولت در لاهیجان با بیان اینکه باید مانع از صدمه به املاک و اموال مردم شد، عنوان کرد: ساخت و ساز در حریم رودخانه ها، دریا و منابع طبیعی ممنوع است و در این راستا با متخلفات برخورد صورت خواهد گرفت.
تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان لاهیجان

تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان لاهیجان

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار