رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

حرف تازه – از سری رقابت ‌های لیگ دسته اول آزادگان در هفته بیست و هشتم عصر امروز دو تیم گیلانی سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار دو تیم به نتیجه تساوی یک ‌بر یک رضایت دادند. تساوی سپیدرود و ملوان در […]

حرف تازه – از سری رقابت ‌های لیگ دسته اول آزادگان در هفته بیست و هشتم عصر امروز دو تیم گیلانی سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار دو تیم به نتیجه تساوی یک ‌بر یک رضایت دادند. تساوی سپیدرود و ملوان در دربی گیلان، رقابت تیم های گیلانی برای سقوط را جدی تر کرد!

گزارش فارس از دربی گیلان:

ترکیب سپیدرود رشت: میکاییل ایمن تراج، مهیار نوری، ابوالفضل قربانی، میثم کریمی، حسام یعقوبی، میلاد احمدی (از دقیقه ۶۵ پویا نزهتی)، ساسان شیرمردی (از دقیقه ۳۸ محمد اسلامی)، محمد شادکام (از دقیقه ۸۰ هومن ربیع زاده)، بابک عبدالله زاده، حسین احمدلو (از دقیقه ۸۰ امیرحسین اسکندری)، صادق صادقی (از دقیقه ۶۵ یاسر حاتم زاده)
سرمربی: مهدی پاشازاده

ترکیب ملوان انزلی: مبین عشایر، مهیار زحمتکش، محمدرضا محرمی، پرهام صیاد، حافظ یعقوبی، میثم شاه مکوندزاده، سیامک کوروشی، خشایر زبرجد، رضا درویشی (از دقیقه ۶۹ سهیل رحمانی)، مهدی هاشمی نژاد (از دقیقه ۴۹ محمد حسین پور)، محمدعلی اکبرخواه (از دقیقه ۶۹ سعید حلافی).
سرمربی: اکبر میثاقیان

داور: حسین زیاری
کمک‌داوران: امیرمحمد داودزاده و علی الفتی.
داور چهارم: شهاب محمدی، ناظر: شاهین حاج‌بابایی

کارت زرد:
میلاد احمدی دقیقه ۳۹، پویا نزهتی دقیقه ۹۰ (سپیدرود) – حافظ یعقوبی دقیقه ۴۴، اکبر میثاقیان دقیقه ۴۸، بابک پورغلامی -مربی- دقیقه ۹۳ (ملوان)
اخراج:
محمدرضا مولایی مربی بدن‌ساز (ملوان)

شرح بازی:
می‌توان از تقابل سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی به‌عنوان حساس‌ترین بازی این هفته نام برد، فارغ از رقابت سنتی میان دو تیم شمالی، ملوان و سپیدرود در جدول شرایط خوبی ندارند و به ترتیب با ۲۷ و ۲۶ امتیاز در جایگاه‌های شانزدهم و هفدهم قرار دارند.

سپیدرود با هدایت مهدی پاشازاده، سرمربی جدید خود پا به این میدان می‌گذارد و مسؤولین باشگاه امیدوارند او بتواند روند ضعیف این تیم را دگرگون کند.

نیمه نخست:
مسابقه در ۳۰ دقیقه نخست بازی در میانه‌های میدان در جریان بود و بیشتر شاهد برگزاری یک مسابقه فیزیکی و درگیرانه بودیم.

بازی در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه نخست، برخلاف ابتدای نیمه نخست پرتحرک‌تر دنبال شد که حاصل آن دو گل پی‌درپی بود.

نیمه دوم:
دو تیم نیمه دو را بدون تغییر نسبت به نیمه نخست وارد زمین شدند.
مهم‌ترین اتفاق این نیمه در دقیقه ۵۹ شوت سرکش میلاد احمدی بود که مبین عشایر توپ را با نوک انگشتان راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۸۳ این بار ملوان بود که می‌توانست توسط محمد حسین پور بازیکن تعویضی خود به گل برتری دست پیدا کند که ایمن تراج موفق شد تا توپ او را در دوضرب مهار کند.

دو دقیقه بعد بازهم سعید حلافی داخل محوطه شش‌قدم به دروازه سپیدرود شلیک کرد که بازهم ایمن تراج موفق به مهار توپ شد.

اشتباهات کمک‌داور در اعلام آفساید دو موقعیت پی‌درپی را در دقایق پایانی از سپیدرود ربود!

شرح گل:
سپیدرود ۰ – ۱ ملوان: سانتر پرهام صیاد از نیمه زمین ملوان روی خط هجده‌قدم به مهدی هاشمی نژاد رسید که او در حالتی مشکوک به هند توپ را کنترل کرد و روی دروازه سپیدرود سانتر کرد که محمدعلی اکبر خواه با نوک پا توپ را وارد دروازه سپیدرود کرد.

سپیدرود ۱- ۱ ملوان: سانتر میثم کریمی که از روی یک ضربه ایستگاهی به‌دست‌آمده بود روی محوطه شش‌قدم در یک شلوغی روی سر بابک عبدالله زاده رسید تا او با ضربه سر دروازه ملوان را باز کند.

به گزارش حرف تازه، سپیدرود با ۲۷ ، ملوان با ۲۸ و داماش با ۳۲ امتیاز در رده های هفدهم، پانزدهم و سیزدهم جدول قرار گرفته اند و هر سه نماینده گیلان به شدت خطر سقوط به لیگ دو را احساس می کنند.

تساوی سپیدرود و ملوان در دربی گیلان/ رقابت تیم های گیلانی برای سقوط!

تساوی سپیدرود و ملوان در دربی گیلان/ رقابت تیم های گیلانی برای سقوط!

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار