جام جهانی 2022 قطر

تساوی آلمان و اسپانیا | شکست بلژیک و حذف کانادا | تساوی پرگل کامرون و صربستان

رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با تساوی آلمان و اسپانیا ، شکست بلژیک مقابل مراکش، حذف کانادا و تساوی پرگل کامرون و صربستان دنبال شد.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با تساوی آلمان و اسپانیا ، شکست بلژیک مقابل مراکش، حذف کانادا و تساوی پرگل کامرون و صربستان دنبال شد.

در مهم ترین دیدار دیشب، آلمان و اسپانیا در دیداری جذاب به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند و کار آلمان برای صعود سخت شد.

در گروه E این مسابقات اسپانیا با ۴ امتیاز صدرنشین است. کاستاریکا و ژاپن با ۳ امتیاز و آلمان با ۱ امتیاز همچنان در تعقیب این تیم هستند و از بخت صعود برخوردارند.

در روز پایانی این گروه اسپانیا به مصاف ژاپن می رود و آلمان در مقابل کاستاریکا قرار خواهد گرفت. در صورت برتری اسپانیا و آلمان در دیدارهایشان، این دو غول اروپایی صعود خواهند کرد و امید ژرمن ها به نتیجه گرفتن اسپانیا در برابر ژاپن است.

در گروه F مراکش با دو گل از سد بلژیک، تیم دوم رنکینگ فیفا گذشت و کرواسی ۴ بر ۱ کانادا را در هم کوبید.

در این گروه کرواسی و مراکش ۴ امتیازی هستند. بلژیک ۳ و کانادا صفر امتیاز دارند. کانادا پس از قطر دومین حذف شده قطعی مسابقات لقب گرفت.

در روز پایانی مسابقات این گروه، کرواسی به مصاف بلژیک می رود و برای صعود به یک تساوی نیاز دارد. مراکش هم با کانادا دیدار خواهد داشت.

دقایقی قبل و از گروه G، دو تیم کامرون و صربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار جذاب با تساوی پرگل ۳ بر ۳ همراه شد.

کامرون و صربستان در پایان روز دوم ۱ امتیازی شدند. در دیگر دیدار این گروه از ساعت ۱۹:۳۰ برزیل و صربستان، برنده های روز نخست، به مصاف هم می روند. در صورت لغزش احتمالی سوئیس و برتری برزیل مقابل این تیم، صربستان می تواند با برتری در دیدار روز سوم مقابل سوئیس صعود کند. کامرون هم در روز پایانی گروه به مصاف برزیل می رود و شانس کمی برای صعود دارد.

امروز از ساعت ۱۶:۳۰ کره جنوبی و غنا، از ساعت ۱۹:۳۰ برزیل و سوئیس و از ساعت ۲۲:۳۰ پرتغال و اروگوئه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.