رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August

اختصاصی حرف تازه – شنیده ها از شهرداری رشت حکایت از آن دارد سرانجام صبر رانندگان استیجاری این مجموعه لبریز شد و دست به تجمع در مقابل ساختمان شهرداری واقع در میدان گیل زدند. به گزارش حرف تازه، رانندگان استیجاری خواهان پرداخت ۴ ماه حقوق معوقه خود هستند و مسئولین شهری همچنان وعده های خود […]

اختصاصی حرف تازه – شنیده ها از شهرداری رشت حکایت از آن دارد سرانجام صبر رانندگان استیجاری این مجموعه لبریز شد و دست به تجمع در مقابل ساختمان شهرداری واقع در میدان گیل زدند.

به گزارش حرف تازه، رانندگان استیجاری خواهان پرداخت ۴ ماه حقوق معوقه خود هستند و مسئولین شهری همچنان وعده های خود را تکرار می کنند.

یکی از رانندگان که نخواست نامش منتشر شود در گفتگو با حرف تازه با اشاره به اینکه برخی همکارانمان توانایی تمدید بیمه خودروی خود را ندارند گفت: با افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو، حتی در صورت پرداخت به موقع حقوق نیز رانندگان با مشکلات عدیده ای مواجهند.

وی با اشاره به تجمع صبح امروز تصریح کرد: رانندگان در این تجمع آرام، خواستار پرداخت حقوق معوقه خود بودند و خظاب به شهردار اعلام کردند در زمانی که رشت شهردار نداشت تنها یک ماه حقوقشان به تعویق افتاد اما امروز حقوق ۴ ماه به آنها پرداخت نشده است.

این راننده در خصوص واکنش شهردار نیز توضیح داد: ناصر حاج محمدی خواستار حضور سه نفر به عنوان نماینده رانندگان شد و با پیگیری از طریق مدیران مربوطه اعلام کرد که طی روزهای آتی یک ماه حقوق معوقه پرداخت خواهد شد و به فاصله یک تا دو هفته، حقوق یک ماه دیگر پرداخت می گردد.

وی در ادامه افزود: از نگاه برخی رانندگان، شهردار شوی جالبی اجرا کرد و همان یک ماه حقوقی را که به نظر می رسید طی روزهای آتی پرداخت می گردد را به عنوان اقدام خود در برابر خواسته رانندگان نمایش داد اما این نخستین بار نیست که چنین وعده هایی را می شنویم و به نظر می رسد روند به تعویق افتادن حقوقمان همچنان ادامه دارد و کسی به داد ما نمی رسد.

حرف تازه گزارش های تکمیلی در این زمینه را متعاقبا منتشر خواهد کرد و آمادگی انتشار پاسخ های احتمالی شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت در این زمینه وجود دارد.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار