رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

حرف تازه – دکتر مرتضی طالع از درمانگاه شبانه روزی لاوین بازدید کرد. دکتر طالع که شخصیت های برجسته علمی و فرهنگی کشور به شمار می رود روز گذشته و ساعاتی پس از مراسم افتتاحیه این درمانگاه شبانه روزی رشت، از آن بازدید به عمل آورد. وی با توجه به جایگاه خود در حوزه میراث […]

حرف تازه – دکتر مرتضی طالع از درمانگاه شبانه روزی لاوین بازدید کرد.

دکتر طالع که شخصیت های برجسته علمی و فرهنگی کشور به شمار می رود روز گذشته و ساعاتی پس از مراسم افتتاحیه این درمانگاه شبانه روزی رشت، از آن بازدید به عمل آورد.

وی با توجه به جایگاه خود در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، در زمینه توریسم سلامت با دکتر علی جعفری به گفتگو پرداخت و بر ضرورت تقویت این نوع گردشگری تاکید کرد.

به نظر می رسد درمانگاه شبانه روزی لاوین بتواند توجه افراد بسیاری را به خود جلب نماید و در حوزه توریسم سلامت نقش ویژه ای را در رشت ایفا نماید.

درمانگاه شبانه روزی لاوین که در بلوار دیلمان، چهارراه شهید بهشتی، ابتدای بلوار عرفان واقع است از امکانات به روز و مناسبی برخوردار است و روز گذشته با حضور جمعی از مسئولین به طور رسمی افتتاح گردید.

بخش های تخصصی و فوق تخصصی، دندانپزشکی، پزشکان عمومی و کادر پرستاری این درمانگاه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشند.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار