رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July
جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

تاکید دکتر سالاری بر تشدید انضباط مالی واحدها

در نشست هیات ‌رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر سالاری بر ضرورت افزایش نظارت‌ها در امور تغذیه و تلاش بیش از پیش واحدها در جهت افزایش خدمت به مردم و درآمدها تأکید کرد.

حرف تازه – صبح دوشنبه جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه، معاونان و مدیران ستادی با مشارکت مجازی مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها و رؤسای بیمارستان‌های تابعه در سالن اجلاس حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد و با تاکید دکتر سالاری بر تشدید انضباط مالی واحدها همراه بود.
دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با تأکید بر پرداخت مطالبات پرسنلی و غیر پرسنلی، از افزایش سقف پرداخت کارانه و پاداش در دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.
وی با اشاره به پایین بودن کیفیت تغذیه در بیمارستان‌ها بر لزوم تشدید نظارت‌ها و برخورد با پیمانکاران متخلف در این رابطه تأکید کرد.
دکتر سالاری در ادامه همچنین ضمن تاکید بر راه‌اندازی سریع اتوماسیون تغذیه در بیمارستان‌ها و ارایه گزارش هفتگی در این خصوص ، راه‌اندازی اتوماسیون مذکور را در تمامی بیمارستان‌های استان با سرعت بیشتری خواستارشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با اشاره به همکاری حدود ۸۰۰ نیروی شرکتی و حجمی با دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت پرداخت به‌ موقع حقوق  آنها تأکید کرد.
وی در ادامه همچنین با اشاره به اقدامات مالی قابل‌توجه و اتمام پروژه‌های عمرانی بسیار بزرگ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصریح کرد : در حالی مطالبات سنگین دانشگاه پرداخت شد و پروژه‌های بزرگ عام‌المنفعه در حوزه سلامت به بهره‌برداری رسید که درگذشته مطالبات مالی بسیار زیاد بود و پروژه‌های عمرانی نیز تعطیل بودند.
دکتر سالاری با اشاره به تراز مثبت مالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزود : برای اولین بار به‌جای تعویق حقوق و مزایای پرسنل در دانشگاه، تأکید ما بر جمع‌بندی سریع گزارش‌های مالی و پرداخت به‌موقع مطالبات همکاران می باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با اشاره به فروکش کردن نسبی بیماری کرونا در استان گیلان بر لزوم افزایش عملکرد بیمارستان‌ها و افزایش درآمد آنها تأکید کرد.
دکتر سالاری در خاتمه ضمن تقدیر از همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها به‌ویژه سازمان برنامه‌ و بودجه در جهت توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت استان، گفت : دانشگاه علوم پزشکی گیلان تنها دانشگاه در کشور است که برای احداث دو بیمارستان جایگزین در استان توانسته‌ اسناد خزانه را دریافت کند و برای آغاز فاز اجرایی آنها پیشگام شود.
تاکید دکتر سالاری بر تشدید انضباط مالی واحدها

تاکید دکتر سالاری بر تشدید انضباط مالی واحدها

 

علوم پزشکی

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار