تاخت و تاز سپاهان در لیگ برتر این بار با پنج گل

سپاهان توانست در دیدار با هوادار، با پنج گل از سد این تیم بگذرد.

به گزارش حرف تازه به نقل از ورزش سه ، در ادامه مسابقات هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، تیم فوتبال سپاهان با ۵ گل در زمین تیم هوادار تهران به برتری رسید تا موقتا پیش از دیدار استقلال-نساجی به صدر جدول برسد.

تیم محمود فکری که در این بازی حرفی برای گفتن نداشتند، دروازه خود را پنج بار توسط رامین رضاییان، شهریار مغانلو(۲ بار)، کاوه رضایی و رضا اسدی باز شده دیدند تا شکست تلخی را تجربه کنند.

با این برد پر گل و مقتدرانه، سپاهان ۲۷ امتیازی شد و به صدر جدول مسابقات لیگ رسید و هوادار هم با ۱۰ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند و باید دید آیا در پایان هفته هم این رتبه‌ها باقی می‌ماند یا خیر.

به گزارش حرف تازه، در دیگر دیدارهای این هفته پرسپولیس در زمین تیم قعر نشین استقلال خوزستان به نتیجه تساوی ۲-۲ رضایت داد. استقلال در تهران با ۴ گل نساجی را در هم کوبید و با یک بازی بیشتر صدر جدول را از سپاهان موقتا پس گرفت. سه دیدار تیم های شمس آذر و صنعت نفت، آلومینیوم و گل گهر و همچنین ذوب آهن و فولاد با نتیجه مشابه بدون گل به پایان رسید. روز گذشته نیز تراکتور با ۲ گل پیکان را شکست داد و ملوان در زمین مس رفسنجان دست به کار بزرگی زد و به برتری ۴ بر ۱ رسید.

با پایان دیدار های این هفته، استقلال با ۲۸ امتیاز از ۱۳ بازی در صدر است. سپاهان با ۲۷ امتیاز از ۱۲ بازی (با احتساب ۴ امتیاز منفی) در رده دوم ایستاده است. تراکتور و ملوان به ترتیب با ۲۴ و ۲۲ امتیاز از ۱۳ بازی در رده های سوم و چهارم ایستاده اند. پرسپولیس ۲۱ امتیاز از ۱۲ بازی (با احتساب یک امتیاز منفی) اندوخته و در رده پنجم است و ذوب آهن نیز با ۲۱ امتیاز از ۱۳ بازی ششم است.

در جدول گلزنان اسدی و مغانلو از سپاهان با ۸ گل در صدر جدول گلزنان ایستاده اند.