رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August

حرف تازه – مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی فیفا علیرضا بیرانوند می‌تواند تا پایان فصل در پرسپولیس بازی کند.  مهدی خواجوند (مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس) در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره آخرین وضعیت قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس اظهار کرد: بیرانوند برای فصل آینده با تیم آنتورپ بلژیک قرارداد […]

حرف تازه – مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی فیفا علیرضا بیرانوند می‌تواند تا پایان فصل در پرسپولیس بازی کند.

 مهدی خواجوند (مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس) در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره آخرین وضعیت قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس اظهار کرد: بیرانوند برای فصل آینده با تیم آنتورپ بلژیک قرارداد بسته و باشگاه هم طی نامه ‌ای به این باشگاه اعلام کرده که بیرانوند می ‌تواند با فراهم شدن مقدمات از سوی این باشگاه و رفع موانع برای شرکت در تست‌های پزشکی به بلژیک برود.

او ادامه داد: این بازیکن از ۱۱ تیر با رعایت سایر شرایط قراردادی باید برای پیوستن به تیم جدیدش به بلژیک می‌رفت، اما هنوز مقدمات سفرش از سوی باشگاه آنتورپ فراهم نشده و ما منتظریم که این اتفاق بیفتد و نامه ‌نگاری‌ های لازم هم انجام شده است.

بیرانوند تا پایان فصل در پرسپولیس بازی می کند

بیرانوند تا پایان فصل در پرسپولیس بازی می کند

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار