تی تی خبر (حرف تازه) : محمد صادق حسنی نماینده منتخب رشت در مجلس شورای اسلامی دوره دهم با ارسال پیامی از حضور مردم در انتخابات تشکر کرد. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم حضرت علی (ع): ناامیدی قاتل صاحب خویش است. حضور پر شکوه و هوشمندانه مردم مومن و شریف شهرستان […]

تی تی خبر (حرف تازه) : محمد صادق حسنی نماینده منتخب رشت در مجلس شورای اسلامی دوره دهم با ارسال پیامی از حضور مردم در انتخابات تشکر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت علی (ع): ناامیدی قاتل صاحب خویش است.
حضور پر شکوه و هوشمندانه مردم مومن و شریف شهرستان رشت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مصداق واقعی مشارکت در تعیین سرنوشت خویش بوده است و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتماد مردم بر صندوق های رای است. بر ماست که در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آوریم و شکرگذار خداوند متعال و قدردان حضور آگاه مردم باشیم.
بی گمان رای شما بزرگواران در دور اول و دوم نشان داد که به دنبال تغییر، شکوفایی و تقویت امید به آینده استان و کشور خود کمر همت بسته اید و در نهایت اینجانب و مهندس جعفرزاده را از لیست امید شایسته دانسته اید و امید خود را امانت به دستان ما سپرده اید .
اینجانب امیدوارم در این امتحان الهی سربلند بیرون امده و بتوانم اندکی از مهر و محبت همه ی شما بزرگواران را جبران کنم. من محمد صادق حسنی جوریابی نماینده همه مردم خواهم بود و از حقوق تمام مردم شهرستان رشت دفاع خواهم کرد.
بر آنم تا با استفاده از همه پتانسیل ها و کارشناسان گام مهمی در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، محیط زیستی، بهداشت و درمان، ورزش و جوانان، کارگران و تقویت بازوهای توسعه در شهرستان رشت بر دارم .
در پایان از شما مردم بزرگوار درخواست دارم، در ادامه مسیر، با مشورت ها، پیشنهادها و هدایت های خود مرا یاری نمایید و با دعاهای خود مرا پشتیبانی کنید تا پاسدار خوبی برای آرمان های شهدا و امام شهدا باشم.
محمد صادق حسنی
۱۲اردیبهشت ۱۳۹۵