رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.

حرف تازه – مردم خوب رشت اینبار و در ششمین آزمون انتخاب شورا برای شهرشان شورایی ضعیف و بدور از درک واقعی از مسائل و مشکلات شهر نمی‌خواهند. از این رو، شرایط ایجاب می‌کند که در انتخابات شورای پیش رو، از حق قانونی و شهروندی خود به نحوی درست و شایسته استفاده کرده و برای داشتن شورایی قدرتمند، برخاسته از ارزشهای انسانی و معتقد به خدمتگزاری اقدام نمایند.
مردم هوشیار و با فرهنگ رشت
با عرض سلام و احترام به استحضار میرساند جمعی از فعالان عرصه های مختلف و تلاشگران میدانهای خدمت برآن شده اند تا تجارب خود از آنچه واقعیتهای این رشت است فارغ از نگاه و دسته بندیهای سیاسی،صنفی،قومی و… این‌بار برای انتخابی درست بکار گیرند.
انتخابی آگاهانه برای تشکیل شورایی مردمی، پویا، شفاف، کارآمد، مشورت پذیر، فساد ستیز و عدالت‌خواه که با تحقق آن می‌توان اقداماتی اساسی در زمینه مبارزه همه جانبه با فساد،عدالت در توزیع امکانات، توسعه و زیباسازی شهر، تعامل با دستگاههای دولتی و افزایش نشاط و رفاه عمومی در شهر صورت داد.
ائتلاف جامع و مردمی شهر خوب خودش را بهترین انتخاب و تنها مدعی عدالت خواهی نمیداند اما از بزرگترین اهداف آن مطالبه گری، توسعه و پیشرف، شفاف سازی و پیگیری مشکلات شهری برپایه عدالت است.
با توجه به اینکه تحلیل و بررسی گزینه های شایسته در دست اقدام قرار گرفته ان شاء‌ الله بزودی لیست کاندیداهای پیشنهادی و مورد حمایت ائتلاف شهر خوب در انتخابات پیش رو جهت اطلاع مردم شریف شهر رشت اعلام می‌گردد.
١۴٠٠/٣/٧
ائتلاف جامع و مردمی شهر خوب
بیانیه آغاز به کار ائتلاف شهر خوب: اگر خودمان انتخاب نکنیم ناچاریم انتخاب دیگران را بپذیریم

بیانیه آغاز به کار ائتلاف شهر خوب: اگر خودمان انتخاب نکنیم ناچاریم انتخاب دیگران را بپذیریم

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار