رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

مهدی طارمی مهاجم ایرانی با زدن ۹ گل در سال جدید میلادی، در کنار دو ستاره بزرگ جهان در جمع بهترین گلزنان جهان در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

حرف تازه – مهدی طارمی مهاجم ایرانی با زدن ۹ گل در سال جدید میلادی، در کنار دو ستاره بزرگ جهان در جمع بهترین گلزنان جهان در سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

به گزارش حرف تازه به نقل از ایسنا، فدراسیون تاریخ و آمار ، لیست برترین گلزنان جهان در سال جاری میلادی را به روز کرد که در آن بغداد بونجاح مهاجم السد قطر همچنان در صدر قرار دارد ولی روبرت لواندوفسکی توانسته است فاصله خود را با او کم کند.
لیونل مسی و روبرت لواندوفسکی توانستند فاصله خود را با صدر جدل گلزنان برتر جهان در سال جاری کم کنند و به رکورد ۱۴ گل برسند. این در حالی است که کریستیانو رونالدو ۱۰ گل در این سال به ثمر رسانده است.
مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران نیز با ۹ گل زده در کنار مهاجمانی چون کیلیان ام باپه فرانسوی و روملو لوکاکو مهاجم اینتر قرار دارد.
طارمی البته در دو دیدار اخیر تیمش برابر اسپورتینگ و براگا موفق به گلزنی نشد تا آمار او در این سال در همان عدد ۹ باقی مانده باشد.
تیم او بعد از حذف از جام حذفی پرتغال باید در دیدار بعدی در لیگ به مصاف ژیل ویسنته برود و در ادامه دیدار برگشت خود را برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان برگزار خواهد کرد.
بهترین گلزنان جهان در سال ۲۰۲۱

بهترین گلزنان جهان در سال ۲۰۲۱

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار