بهترین رستوران های کاشان از نظر مسافران

با سفر به شهر کاشان و قدم زدن در بافت قدیمی و سنتی این شهر و همچنین تماشای منظره‌های زیبای طبیعی و فرهنگی که برای گردشگران داخلی و خارجی بسیار جذاب و گیرا است. گردشگران این شهر معمولاً بعد از یک گشت‌وگذار درست‌وحسابی متوجه می‌شوند برای این که خستگی را از تن خود دور کنند باید به دنبال رستورانی مناسب همراه با غذاهای سالم و خوشمزه باشند.

به گزارش حرف تازه به نقل از الی گشت ، کاشان دارای رستوران‌های فراوانی است در اکثر رستوران‌های کاشان همه نوع از غذاهای سنتی و دیگر غذاهای روز سرو می‌شود.

سؤال اینجاست که همه رستوران‌های کاشان عالی و درجه یک هستند؟

جواب منفی است و ما در این جا به شما بهترین رستوران‌های کاشان را معرفی می‌کنیم.

بهترین رستوران های کاشان

همیشه یکی از صحبت‌های مهمی که در سفر به هر شهرجدای محل اسکان پیش می‌آید بهترین رستوران شهر کجاست؟

از نظر کارشناسان تغذیه، خوردن غذایی سالم در محیطی سالم و بهداشتی یک اصل مهم است؛ بنابراین در این مجله الی گشت قصد دارد تا به شما بهترین رستوران کاشان را معرفی می‌کنیم تا غذایی سالم و خوشمزه نوش جان بفرمایید.

  • رستوران سنتی سادات کاشان

رستوران سنتی سادات کاشان یکی از بهترین رستوران های کاشان است رستورانی فوق العاده شیک و تمیز با محیطی دوستانه و گرم پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

باغ رستوران سنتی یکی از ستوران‌هایی است که در آخر هفته حتماً باید برای خود آلاچیقی رزرو کنید.

 به دلیل شلوغی این رستوران پیشنهاد ما به شما برای بودن در یکی از بهترین رستوران های کاشان این است که از قبل با مدیریت هماهنگ کنید.

خبر خوش دیگر برای حضور در بهترین رستوران کاشان این است که می‌توانید مجالس و جشن‌های سالانه و دورهمی‌های دوستانه خود را در اینجا برگزار کنید.

از بابت غذا در بهترین رستوران شهر خیال شما راحت باشد که باکیفیت‌ترین و لذیذترین غذاها در رستوران سنتی سادات کاشان سرو می‌شود و رضایت شما را از حضور در بهترین رستوران کاشان کسب می‌کند.

سرآشپزهای خبره‌ای که در رستوران سنتی سادات حضور دارد اعتبار رستوران را تا حدی بالا برده که جزو بهترین رستوران‌های کاشان نام‌گذاری شده است.

آدرس رستوران سنتی سادات کاشان یکی از بهترین رستوران های کاشان در بلوار امام رضا است که باید در انتهای بلوار وارد خیابان مصطفی‌زاده شوید و هنگامی که به پارکینگ امیرکبیر نزدیک می‌شوید مجدداً دور زده و از اولین خروجی مصطفی زاده نزدیک به پارک وارد می‌شوید و شما بهترین رستوران کاشان را به نام رستوران سنتی سادات کاشان نظاره‌گر خواهید بود.

ساعات کاری رستوران همه روز از ساعت ۱۱ ظهر الی ۱۲ شب در حال خدمتگزاری به شما عزیزان است.

شماره تماس با بهترین رستوران کاشان: ۰۹۱۳۳۶۳۹۵۳۵

رستوران سنتی سادات کاشان اوقات خوشی را برای شما آرزومند است.

بهترین رستوران های کاشان

  • رستوران باغ بهشت فین

اگر می‌خواهید همچنان به دنبال بهترین رستوران کاشان بگردید کافی است در مسیر بلوار امام رضا وارد خیابان مصطفی زاده شده و راهی رستوران باغ بهشت فین شوید تا شما را در محیطی امن و با آرامش خیال همراهی کند.

رستوران باغ بهشت فین در هر طرف کاشان که وارد شوید دسترسی دارد و شما را در پیدا کردن بهترین رستوران کاشان تنها نگذاشته و با پذیرایی کامل از بهترین غذاهای محلی و روز پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

ساعات کاری رستوران همه روزه است از ساعت ۱۲ و نیم ظهر تا ۱ شب به دلیل این ویژگی‌های منحصر به فردش است که جزو بهترین رستوران های کاشان قرار گرفته است.

شماره تماس رستوران باغ فین بهشت: ۰۳۱۵۵۳۳۵۰۵۳

بهترین رستوران های کاشان

  • غار رستوران نیایش کاشان

اگر می‌خواهید هم به دنبال بهترین رستوران کاشان بگردید و هم محیطی خاص و جالب حتماً سری به غار رستوران نیایش کاشان بزنید وگرنه تا ابد پیشمان خواهید شد.

با توجه به اسم آن رستوران حتماً می‌گویید ما باید وارد غار شویم.

 درست حدس زده‌اید! این بار بهترین رستوران کاشان در دل کوه واقع شده است

اگر شبانه به این رستوران تشریف‌فرما شدید به‌احتمال قوی سراسر وجودتان را ترس فرا خواهد گرفت که چگونه می‌شود غار رستوران جزو بهترین رستوران های کاشان نامیده شود فقط کافی است وارد غار رستوران نیایش شوید تا در مکانی امن و دوستانه و با آرامش کامل خود را به یک میز پر از غذاهای خوشمزه دعوت کنید.

اگرچه امروزه ایجاد غار رستوران در اکثر شهرها رواج پیدا کرده و دست بر قضا هم یکی از بهترین رستوران های آن در کیش برپاشده است.

شاید یکی از دلایل دادن لقب بهترین رستوران کاشان به غار رستوران نیایش فقط برای سرویس‌دهی عالی همراه با غذاهای دلچسب و خوشمزه نبوده؛ بلکه نورپردازی‌های سنگین و مهیج غار شما را شگفت‌زده می‌کند.

در غار رستوران نیایش شاید پیشنهاددادن سرو غذاهای محلی خالی‌ازلطف نباشد و به امتحان آن بیارزد.

آدرس غار رستوران نیایش

آدرس غار رستوران نیایش بسیار آسان بوده و از مسیر جاده‌ای کاشان به نطنز و از مسیر بلوار امام رضا به‌طوری‌که از ورودی جاده نطنز بیایید و به بلوار امام رضا هدایت می‌شوید و پس از مسیر ۷۰۰ متری شما به ورودی یکی از بهترین رستوران های کاشان به نام غار رستوران نیایش نزدیک شده اید.

نگران جای پارک برای ماشین‌هایتان نباشید؛ زیرا در جلوی رستوران پارکینگ قرار گرفته است.

اما در روزهای آخر هفته به دلیل حضور گردشگران در بهترین رستوران کاشان امکان نبود جای پارک وجود دارد و این احتمال دارد که ماشین خود را کمی دورتر از محل بهترین رستوران کاشان پارک کنید.

ساعات کاری غار رستوران نیایش کاشان همه‌روزه از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۲ شب در حال پذیرایی و خدمتگزاری به گردشگران و میهمانان عزیز است.

شماره تماس با مدیریت غار رستوران نیایش کاشان : ۰۹۱۳۱۶۱۳۳۸۱

بهترین رستوران های کاشان

  • رستوران سرای عامری ها

در جستجوی بهترین رستوران کاشان شاید هوس رفتن به یک رستوران قدیمی ولی شیک و تمیز داشته باشید ما به شما رستوران سرای عامری که در خانه‌ای قدیمی و بزرگ بنا شده پیشنهاد می‌دهیم. رستوران سرای عامری‌ها در خانه‌ای که در دهه ۹۰ مرمت شده در حال پذیرایی از مسافران و گردشگران است که در این مجموعه انواع غذاهای محلی و بروز طبخ می گردد و خود را در زمره ی بهترین رستوران های کاشان قرار داده است.

درهنگام ورود به این رستوران به دلیل فضای معماری خاصی که دارد حال و احوال شما را احیا کرده و انتخاب برای سرو غذا در محیط داخل رستوران و یا در فضای بازباغ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

به جرات می‌توان گفت اولین و بهترین رستوران کاشان، رستوران سرای عامری‌ها بوده که شامل چهار فضای متنوع از جمله «تالار آئینه»، «صبحانه خوری»، «کافه آوگون» و «حوض‌خانه» می‌باشد.

 همچنین رستوران اصلی در فضای تالار آئینه واقع شده است که تالاری سر بسته و امن می باشد.

شما می‌توانید در هر وعده‌غذایی سری به بهترین رستوران کاشان یعنی رستوران سرای عامری‌ها زده و صبحانه را در صبحانه خوری و نهار و شام را در تالار آئینه و یا حوض‌خانه میل بفرمایید.

کافه آوگون

 آوگون فضایی است دوستانه و کاری که می‌توانید به همراه دوستان خود در یک میان‌وعده متنوع میهمان بهترین رستوران کاشان شوید.

این کافه فضایی بسیار وسیع و جذاب است و در آن هر گونه نوشیدنی سرد و گرم را می‌توانید سفارش دهید و حتی در این محیط امن و زیبا می‌توانید دوستان خود را با سوغات کاشان آشنا کرده و هماهنگ با نوشیدنی‌های گرم باقلوای کاشان، کلوچه سنتی و پشمک میل کنید.

به دلیل مهیا بودن تمام شرایط رفاهی و امکانات خوب در بهترین رستوران کاشان حتماً از قبل برای رزرو میز باید هماهنگ کنید زیرا اگر ناخواسته به آن جا بروید ما دیگر تضمین جایگاه برای سرو غذا را نمی‌کنیم.

در بهترین رستوران کاشان شما می‌توانید انواع غذاهای لذیذ و دلپذیر از جمله شفته بادمجان، گوشت لوبیا و کوفته شفته سماق کاشان را سرو کنید.

از خوش آب و هوا بودن در این منطقه باید بگوییم که همه چیز دست به دست هم داده تا رستوران سرای عامری‌ها جزو بهترین رستوران های کاشان گردد.

آدرس رفتن به بهترین رستوران کاشان یعنی سرای عامری‌ها در خیابان علوی است که این خیابان معروف به بافت قدیمی کاشان است.

تماس با پذیرش برای رزرو و هماهنگ‌کردن ساعت ورود به بهترین رستوران کاشان از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب می باشد.

بهترین رستوران های کاشان

  • رستوران خانه مرشدی، از بهترین رستوران‌های سنتی کاشان

قرار نیست که فقط برای صرف غذا به بهترین رستوران کاشان سر بزنید؛ زیرا معماری و نمای رستوران خانه مرشدی به حدی زیباست که با قدمت ۲۵۰ساله اش شما را به وجد می‌آورد. شگفت انگیز بودن این بنای تاریخی صد در صد شما را با سفارش پرسی غذا در بهترین رستوران کاشان به وسوسه می‌اندازد.

رستوران خانه مرشدی محیطی دوستانه و صمیمی دارد که خاطری آسوده را بعد از یک گشت و گذر طولانی برای شما مهیا می‌کند همراه با بهترین غذاها ازجمله غذاهای محلی کاشان و غذای معروف فسنجان از شما پذیرایی به عمل می‌آورد.

آدرس رستوران خانه مرشدی در میدان کمال‌الملک وارد خیابان دروازه اصفهان که شدید در کوچه بوستان خانه‌ای زیبا و رؤیایی را با نام رستوران خانه مرشدی می‌بینید که خود را در لیست بهترین رستوران های کاشان جا داده است.

در پایان باید گفت بهترین رستوران های کاشان در انتظار شما گردشگران بزرگوار هستند تا به بهترین وجه پذیرای شما عزیزان بوده و سفری مهیج و خاطره‌انگیز را همراه با خانواده و دوستان خود تجربه کنید. ما در این مقاله بهترین رستوران های کاشان را به شما معرفی کردیم که اگر قصد سفر به این شهر تاریخی و زیبا در نزدیکی کویر را داشتید با اطمینان خاطر از مکان‌های امن برای صرف غذا و دورهمی‌های خانوادگی خود عازم شوید.

بهترین رستوران های کاشان