بهترین رستوران های بندرعباس از نظر مسافران

اگر از جمله افرادی هستید که بندرعباس را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اید پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید تا بهترین رستوران های بندرعباس را به شما معرفی کنیم و بتوانید در طول سفر خود در این شهر شکم گردی بی نظیری را نیز تجربه کنید.

به گزارش حرف تازه، به نقل از الی گشت، بندرعباس یکی از جمله مقاصد ایرانیان برای سفرهای فصل های سرد سال به شمار می رود. باتوجه به دمای هوای این منطقه، پاییز و زمستان از جمله فصل هایی به شمار می روند که هوای بندر عباس مطبوع بوده و افراد بدون نگرانی از بابت گرمازدگی و آفتاب سوختگی در این شهر به گردش بپردازند. اگر از جمله افرادی هستید که بندرعباس را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اید پیشنهاد میکنیم تا انتها با الی گشت همراه باشید تا بهترین رستوران های محلی بندرعباس را به شما معرفی کنیم و بتوانید در طول سفر خود در این شهر شکم گردی بی نظیری را نیز تجربه کنید.

چه غذاهایی را میتوان در سفر به بندرعباس تجربه کرد؟

قبل از معرفی بهترین رستوران های بندرعباس بهتر است تا با غذاهای متفاوتی که در این شهر میتوانید آنها را در کنار سایر غذاهای رایج کشور میل کنید آشنا شوید. از جمله این غذاها میتوان به قلیه ماهی، میگو سوخاری و میگو کاری اشاره نمود که میل کردن هر یک از آنها میتواند تجربه خاصی برای شما رقم بزند.

 رستوران بادگیران یکی از بهترین رستوران های بندرعباس

اولین رستوران معروف بندرعباس با نام رستوران بادگیران شناخته می شود. این رستوران که در مجموعه پذیرایی و تفریحی بادگیران واقع شده است در منوی خود انواع غذاهای سنتی ایرانی و دریایی را در اختیار مشتریان قرار میدهد، ماهی شیر، میگو و قلیه ماهی از جمله مطرح ترین غذاهای دریایی مطرح ارائه شده در این رستوران است.

نشانی: بندرعباس، ابتدای جاده میناب، جنب بنیاد بتن، ۴۰۰ متر داخل کوچه

تلفن:۰۷۶۳۳۶۸۵۸۴۲

بهترین رستوران های بندرعباس - الی گشت

رستوران داریوش

با مراجعه به رستوران داریوش به عنوان دومین رستوران برتر بندرعباس شاهد فضا و چیدمانی سنتی خواهید بود. در کنار سایر غذاهای رایج کباب و جوبه، میرزاقاسمی و کشک بادمجان نیز برای علاقه مندان به این غذاها در نظر گرفته شده است.

نشانی: بندرعباس، بزرگراه شهید رجایی

تلفن: ۰۷۶۳۳۵۹۲۰۷۶

رستوران فانوس

اگر مایلید تا در جنوب ایران هم فرصت میل کردن غذاهای ایرانی و هم فست فود را داشته باشید رستوران فانوس به عنوان یکی از بهترین رستوران های بندرعباس این امکان را برای شما فراهم آورده است تا ناهارهای سنتی و شام های فست فودی را تجربه کنید. در کنار این ویژگی بهره مندی از موسیقی زنده یکی از جمله ویژگی های این رستوران است که جذابیت حضور و سرو غذا در آن را دو چندان کرده است.

نشانی: بندرعباس، میدان ١٧ شهریور، روبه‌روی سیتی‌سنتر

تلفن: ۰۷۶۳۲۲۵۴۵۰۱

غذاهای ایرانی در بندرعباس - الی گشت

رستوران سنتی ستاره جنوب

در مجتمع تجاری تفریحی ستاره جنوب بندرعباس رستورانی سنتی واقع شده است که از شما پس از خریدی طولانی پذیرایی خواهد نمود. رستوران سنتی ستاره جنوب در کنار پذیرایی با غذاهای متنوع، کافی شاپ و چای خانه نیز دارد. شعبه ای دیگر از رستوران سنتی ستاره جنوب در قشم قرار دارد و در زمانی که به جزیره قشم سفر کردید نیز میتوانید خاطره ای که در این رستوران ساخته اید را بازسازی کنید.

نشانی: بندرعباس، بلوار طالقانی، مجتمع تجاری تفریحی ستاره جنوب، طبقه سوم

تلفن: ۰۷۶۳۲۲۳۵۰۳۱

بهترین رستوران های بندرعباس –  رستوران ایتالیایی روژه

به دنبال سرو غذاهای ایتالیایی در بندرعباس هستید؟ رستوران ایتالیایی روژه یکی از جمله رستوران هایی است که در کنار غذاهای دریایی رایجی که در بندرعباس وجود دارد غذاهای کشور ایتالیا را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. برای بازدید و سرو غذا از این رستوران که به عنوان یکی از بهترین رستوران های بندرعباس نیز شناخته می شود میتوانید به آدرسی که در ادامه قرار داده شده است مراجعه کنید.

نشانی: بندرعباس، رسالت شمالی، چهارراه پردیس، تقاطع طلوع

تلفن: ۰۷۶۳۳۷۴۰۰۳۶

رستوران ایتالیایی روژه در بندرعباس - الی گشت

بهترین رستوران های بندرعباس – سفره خانه مجلل

برای رسیدن به سفره خانه مجلل لازم است تا مقداری از شهر بندرعباس خارج شوید، در این سفره خانه میتوانید از محیط چای خانه، کافی شاپ در کنار موسیقی زنده بهره ببرید.

نشانی: بندرعباس، کیلومتر ۳ جاده میناب

رستوران سامکو

از رستوران سامکو در کنار بهترین رستوران های بندرعباس یاد میشود، در کنار این مورد از این رستوران به عنوان یکی از رستوران های گران قیمت بندرعباس حساب می شود اما بسیاری از افرادی که در این رستوران وعده غذایی را سرو کرده اند به این نکته اشاره کرده اند که قیمت بالای غذای آن در برابر کیفیتی که ارائه می دهد ارزش اقتصادی دارد.

نشانی: بندرعباس، بلوار امام حسین، الهیه جنوبی

رستوران سامکو - الی گشت

بهترین رستوران های بندرعباس – رستوران امپراطور

اگر به دنبال رستورانی با محیط داخلی دلباز هستید رستوران امپراطور یکی از جمله رستوران هایی که سبک دکوراسیونش میتواند نظر شما را از این بابت جلب نماید. غذاهای ارائه شده در این رستوران در دو دسته غذاهای ایرانی و فست فود تقسیم بندی می شود که بنا به سلیقه و ذائقه خود میتوانید از هر یک از آنها سفارش دهید.

نشانی: بندرعباس، انتهای رسالت شمالی، نبش کوی آزادشهر

تلفن: ۰۷۶۳۳۷۵۵۹۱۴

رستوران سیب

به غذاهای گریل شده علاقه دارید؟ رستوران سیب بندرعباس به عنوان یکی از جمله بهترین رستوران های بندرعباس در خدمت شما خواهد بود تا انواع خوراکی های گریل شده دریایی را برای شما سرو کند و آنها را در سفرتان به بندرعباس تجربه کنید.

نشانی: بندرعباس، خیابان برق

بهترین رستوران های بندرعباس – رستوران بندر

رستوران بندر به عنوان یکی از جمله بهترین رستوران های بندر عباس شناخته می شود. این رستوران به بیشتر به دلیل سرو غذاها با مواد اولیه تازه و به روز شهرت دارد این قابلیت را دارد تا در کنار چیدمان ساده دکوراسیون خود بی نظیرترین و خوشمزه ترین غذاهایی که در بندرعباس میتوانید میل کنید را در اختیارتان قرار دهد.

نشانی: بندرعباس، فلکه یادبود، جنب بازار ماهی‌فروش‌ها

رستوران بندر در بندرعباس- الی گشت

رستوران هایدا

از رستوران هایدا به عنوان یکی از رستوران های تخصصی در زمینه سرو ماهی یاد میشود. در این رستوران عنوان غذاهایی که پایه آنها ماهی است طبخ می شود. اگر به غذاهای دریایی به خصوص آنها که با پایه ماهی درست می شوند علاقه دارید این رستوران یکی از بهترین رستوران های بندرعباس برای شما به حساب می آید.

بهترین رستوران های بندرعباس – رستوران آلا تی تی

به جنوب سفر کرده اید اما دلتان غذای شمالی میخواهد؟ رستوران آلا تی تی درست برای همین منظور در بندرعباس دایر شده است تا طعم غذاهای شمالی را به ساکنین جنوب ایران ارائه نماید. اگر به غذای شمالی علاقه دارید این رستوران نیز بهترین رستوران در بندرعباس برای شما به شمار می رود.

بهترین رستوران های بندرعباس - الی گشت

بهترین رستوران های بندرعباس – آقای ماکارونی

اگر از علاقه مندان به ماکارونی و پاستا هستید آقای ماکارونی بندرعباس یکی از جمله رستوران های تخصصی در زمینه تهیه ماکارونی، لازانیا و پاستا به شمار می رود که میتواند متفاوت ترین طعم این غذای لذیذ را در اختیار شما قرار دهد.

نشانی: بندرعباس، رو‌به‌روی بیمارستان کودکان، مجتمع نخل، ورودی ۳

سفر به بندرعباس با ارزان ترین قیمت ممکن

مطمئنا با مطالعه این مطلب دلتان هوس یک سفر تفریحی به بندرعباس و تجربه طعم بی نظیر و بی مانند غذاهای جنوبی این شهر را کرده است. برای اینکه سفری کم هزینه و اقتصادی به بندرعباس داشته باشید روش های مختلفی وجود دارد که شما را به مقصودتان می رساند. یکی از جمله اقتصادی ترین تصمیماتی که در این خصوص میتوانید بگیرید خرید تور بندرعباس الی گشت است. با خرید این تور فرصت بازدید از جاذبه های گردشگری بندرعباس را در کنار تجربه سرو وعده های غذایی در بهترین رستوران های بندرعباس را خواهید داشت. در کنار تمام این مزایا هزینه مناسبی نیز برای سفر خود پرداخت خواهید کرد و با کمترین چالش یک سفر لذت بخش را تجربه خواهید نمود.