بهترین دستگاه اسپرسو ساز و قهوه ساز | از برند نوا و مباشی تا دلونگی و نسپرسو

در راهنمای خرید قهوه ساز، علاوه‌بر معرفی انواع دستگاه قهوه‌ساز، بهترین دستگاه‌ های اسپرسوساز و قهوه ساز را باتوجه‌‎به بودجه‌تان پیشنهاد می‌دهیم.

به گزارش حرف تازه به نقل از زومیت، شاید در ذهن بسیاری قهوه ساز و اسپرسوساز باهم تفاوت نداشته باشند. درواقع بسیاری از افراد این دو واژه را به‌اشتباه به‌جای هم استفاده می‌‌کنند. برای خرید بهترین قهوه ساز یا بهترین اسپرسو ساز بازار ابتدا باید نیازهای خودتان را بشناسید. آیا شما فردی هستید که به نوشیدن اسپرسو عادت دارید؟ آیا طرفدار کاپوچینو یا نوشیدنی‌های ترکیبی شیر و اسپرسو هستید؟ و یا آیا از نوشیدن یک فنجان قهوه دمی لذت می‌برید؟

در بازار دستگاه های قهوه ساز یا اسپرسوساز زیادی با برندهای متفاوت وجود دارند. هر برند نیز تعداد زیادی مدل دارد که باعث می‌شود انتخاب برای ما کمی سخت شود. در راهنمای خرید بهترین دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز بازار سعی کردیم به معرفی برندهایی بپردازیم که در ایران معروف‌تر هستند و درصورت ایجاد مشکل برای دستگاه، امکان تعمیرشان وجود دارد. در راهنمای خرید قهوه ساز زومیت علاوه‌بر معرفی بهترین‌های بازار به شما انواع ابزارها و دستگاه‌های قهوه ساز، نکات مهم خرید قهوه‌‌ساز و شناسایی درست نیازهایتان را هم آموزش می‌دهیم. با زومیت همراه باشید.

انواع دستگاه اسپرسو ساز و قهوه ساز

خرید یک دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز مناسب برای دوستداران قهوه موضوع مهمی است. با خرید قهوه ساز می‌‌توانید از تمام پتانسیل دانه‌های قهوه استفاده کنید و یک نوشیدنی لذتبخش نوش جان کنید. دستگاه‌ها و ابزارهای گوناگونی برای تهیه قهوه وجود دارند که اسپرسوساز و قهوه ساز از آن‌ها هستند. در ادامه تعدادی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

 • قهوه ساز فیلتردار: این نوع قهوه ساز که با نام‌های قهوه ساز چکه‌ای یا قطره‌ای هم شناخته می‌شود از فیلترهای دائمی یا کاغذی یک‌بار‌مصرف استفاده می‌کند. تهیه قهوه با این دستگاه‌ها کمی زمانبر اما ساده است؛ با روشن کردن دستگاه آب به‌آرامی می‌‌جوشد و به‌صورت قطره‌قطره به فیلتر حاوی قهوه اضافه می‌شود.
 • قهوه ساز وکیوم یا سایفون: جزو قهوه سازهای نسل سوم به شمار می‌رود که قهوه را به شکل فیلتری آماده می‌کند. قهوه دمی تهیه‌شده با وکیوم پات مانند سایر قهوه سازهای نسل سوم مثل فرنچ پرس ، کمکس و V60 غلظت متوسط و عطر عالی دارد.
 • آئروپرس (AeroPress Coffee Maker): اروپرس شباهت زیادی به فرنچ پرس دارد. این قهوه‌ساز دستی از یک پیستون مخصوص آب برای تهیه قهوه استفاده می‌کند و عصاره را با فشار پیستون داخل فنجان می‌ریزد.
 • فرنچ پرس: فرنچ پرس یکی از پرطرفدارترین ابزارهای تهیه قهوه است که طرفداران زیادی دارد. دستگاه فرنچ پرس که برای دم کردن چای و دم‌نوش نیز استفاده می‌شود، قهوه مطبوع و لطیفی را به شما خواهد داد.
 • موکاپات: در واقع نوعی اسپرسوساز غیرالکتریکی است زیرا شیوه تهیه قهوه با آن نیز بر اساس فشار آب است. برای درست کردن قهوه با استفاده از موکاپات باید مخزن آب را پر کرد و روی حرارت قرار داد. پس از جوشیدن، آب با فشار زیاد به قسمت بالایی که قهوه آسیاب شده در آن قرار دارد وارد می‌شود تا از فیلتر عبور کند. درنهایت قهوه با فشار به داخل مخزن بالایی قهوه می‌ریزد.
 • قهوه ساز ترک: دستگاه قهوه ساز یا قهوه‌جوش برقی است که با جوش آوردن آب، قهوه ترک را در سریع‌ترین زمان برایتان آماده می‌کند.
 • اسپرسوساز: اسپرسو به معنای تهیه شده با فشار است. دستگاه اسپرسو ساز آب جوش را با فشار خیلی زیاد از میان دانه‌های آسیاب‌شده قهوه عبور می‌دهد و یک قهوه غلیظ و پرعطر که روی آن لایه‌ای کرما قرار دارد، تهیه می‌کند.
 • قهوه ساز کپسولی: دستگاه اسپرسو سازی است که به جای پودر قهوه با کپسول‌های آماده کار می‌کند. با قرار دادن کپسول قهوه در دستگاه و فشردن یک دکمه، اسپرسوی شما بدون دردسر و در کمترین زمان آماده خواهد بود. معروف‌ترین برند قهوه‌ساز‌های کپسولی، نسپرسو است. کپسول‌های قهوه معتبر برند نسپرسو و استارباکس هزینه زیادی دارند.
 • کاپوچینو ساز: دستگاه اسپرسوسازی است که یک مخزن جداگانه برای شیر دارد و به‌طور اتوماتیک و با رعایت نسبت‌های صحیح اسپرسو، شیر و فوم شیر می‌تواند یک کاپوچینوی عالی برایتان تهیه کند.

نکات مهم خرید بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی و اسپرسوساز

پیش از معرفی دستگاه‌ها بیایید نگاهی به قهوه، اسپرسو و عوامل مهم برای انتخاب اسپرسوساز و قهوه ساز بیندازیم.

اسپرسو نوعی قهوه غلیظ است که بر اثر فشار‌ آب داغ بر روی پودر قهوه تهیه می‌شود و همین باعث تولید کرما یا خامه روی آن می‌شود. بنابراین به دستگاهی که صرفاً قهوه را به‌شکل اسپرسو تهیه می‌کند، اسپرسوساز می‌گویند. بااین‌حال در میان مردم گاهی قهوه ساز و اسپرسوساز به‌جای هم استفاده می‌شوند.

اگر از طرفداران قهوه های دمی هستید باید قهوه‌ساز بخرید. عاشقان اسپرسو هم باید دستگاه‌های اسپرسوساز و نسپرسو را تهیه کنند. بیشتر دستگاه های اسپرسوساز با پودر قهوه کار می‌کنند و برخی هم یک مخزن آسیاب برای تهیه پودر قهوه تازه دارند. برخی دیگر از اسپرسوسازها با پد قهوه و کپسول قهوه کار می‌‌کنند. برای مثال دستگاه‌های اسپرسوساز نسپرسو فقط با کپسول قهوه کار می‌کنند. بیشتر دستگاه های اسپرسو ساز امکان تهیه فوم شیر برای تهیه نوشیدنی‌هایی مثل کاپوچینو را دارند؛ اما برخی از آن‌ها به مخرن شیر مجهز شده‌اند و این کار را به‌طور حرفه‌ای انجام می‌دهند.

برای کسانی که هم طرفدار قهوه دمی و هم اسپرسو هستند هم دستگاه‌های سه‌کاره وجود دارد. این دستگاه‌ها یک قوری برای تهیه قهوه دمی و یک هدگروپ برای عصاره‌گیری اسپرسو دارند؛ همچنین می‌توانند در تهیه فوم شیر به شما کمک کنند.

همانطور که می‌توانید حدس بزنید فشار دستگاه در تهیه اسپرسو نقش مهمی دارد. میزان فشار با زمان تهیه اسپرسو رابطه عکس دارد. فشار کمتر به زمان بیشتر و فشار‌ بیشتر به زمان کمتری برای عصاره‌گیری نیاز دارد. دستگاه‌های خانگی معمولاً فشار‌ واقعی را نمی‌توانند بر روی قهوه اعمال نمایند اما در مشخصات کارخانه‌ای آن‌ها فشار بار ۱۵ و ۲۰ ذکر می‌شود.

هنگام تصمیم‌گیری برای خرید دستگاه اسپرسوسازتان ابتدا به توان موتور، میزان فشار، جنس بدنه که بهتر است از استیل ضدزنگ باشد و سپس به سایر ویژگی‌ها توجه کنید.

بهترین دستگاه اسپرسو ساز و قهوه ساز

بهترین دستگاه های قهوه ساز

دو برند نوا و مباشی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای قهوه ساز و اسپرسوساز در ایران هستند که با توجه به تعداد خرید بالاتر، رضایت خرید بیشتری نسبت به سایر برندها دارند. بنابراین اگر به دنبال انتخاب مطمئن‌تری هستید، سراغ مدل‌های این دو برند بروید. برندهای معتبر دیگر بازار ایران دلونگی و نسپرسو هستند. فراموش نکنید که بهتر است دستگاه را با گارانتی خریداری کنید.

درنهایت با توجه به بودجه و نیازهایتان می‌توانید بهترین قهوه ساز و اسپرسوساز را برای خودتان انتخاب کنید

بهترین دستگاه های قهوه ساز مباشی

با مدل‌های متعدد و ویژگی‌های تقریباً یکسان می‌توان مباشی را شیائومی دنیای اسپرسوسازها دانست. مدل‌هایی متوسط و خانگی مباشی به‌غیراز تفاوت در قدرت موتور، عمدتاً شبیه‌به‌هم هستند و قابلیت‌ها و کیفیت یکسانی دارند. بنابراین در انتخاب بین مدل‌های پرفروش و شناخته‌شده مباشی می‌توانید بیشتر ظاهر را ملاک قرار دهید.

۱. اسپرسوساز مباشی ۲۰۱۶

اسپرسو ساز مباشی 2016

اسپرسوساز مباشی ۲۰۱۶ با فشار ۲۰ بار و ظرفیت ۱۳۵۰ وات یکی از خوش‌نام‌ترین مدل‌های اسپرسوساز بین دستگاهای قهوه ساز خانگی مباشی است که البته بدنه‌ای کاملاً استیل دارد.. قهوه خروجی مباشی ۲۰۱۶ کرما و غلظت خوبی دارد. با کمک پیچ تنظیم بخار می‌توانید فوم شیر با غلظت‌های متفاوت تهیه کنید و ازنوشیدنی‌های پایه قهوه و شیر لذت ببرید.

نشانگر عقربه‌ای دما علاوه‌بر جنبه زیبایی باعث می‌شود تا راحت‌تر بتوانید با دستگاه کار کنید. صفحه گرم‌نگهداره فنجان نیز به شما کمک می‌کند برای تهیه یک فنجان اسپرسو مطبوع، تعداد بیشتری فنجان قهوه را گرم نگه دارید. حجم مخزن دستگاه ۱٫۱ لیتر و از تلق شفاف در ساخت آن جهت مشاهده میزان آب داخل مخزن استفاده شده است. ازجمله ویژگی‌های دیگر دستگاه مخزن آب با ظرفیت ۱.۱ لیتر، بویلر ساخته‌شده از آلیاژ آلومینیوم، سینی چکه‌گیر با قابلیت جدا شدن جهت تمیزکاری آسان، نازل بخار با قابلیت چرخش جهت فوم‌گیری ساده‌تر و همچنین سر نازل با امکان جدا شدن جهت شستشو، سیستم کنترل فشار و حرارت و صفحه گرم نگه داشتن فنجان می باشد. درنهایت مباشی ۲۰۱۶ به سیستم قطع خودکار مجهز شده است که در‌صورت عدم استفاده دستگاه بعد از ۲۹ دقیقه به‌طور خودکار خاموش می‌شود.

۲. اسپرسوساز مباشی ۲۰۲۰

اسپرسو ساز مباشی 2020

اسپرسوساز مباشی ۲۰۲۰ بیشتر به‌خاظر ظاهر کلاسیک، متفاوت و زیبایی که دارد موردتوجه قرار گرفته است. این مدل به‌عنوان یکی از بهترین دستگاه قهوه ساز خانگی با فشار ۲۰ بار و توان ۱۳۵۰ وات، عصاره‌گیری و فوم‌گیری با کیفیتی ارائه می‌کند. بدنه دستگاه از پلاستیک و استیل ضدزنگ ساخته شده است. مخزن آب ۱.۵ لیتری، پیچ تنظیم بخار برای تنظیم میزان دلخواه بخار خروجی و فوم‌گیری بهینه، نشانگر میزان فشار، سینی چکه‌گیر با قابلیت جداشدن جهت شستشوی راحت و صفحه گرم‌کننده فنجان از قابلیت‌های دیگر این مدل است.

بااینکه طراحی نوستالژیک و خاص این دستگاه باعث افزایش فروش آن شده است، اما قابلیت‌هایی که دارد آن را به یک انتخاب مناسب تبدیل کرده است.

۳. اسپرسو ساز مباشی ۲۵۰۰

اسپرسو ساز مباشی 2500

اسپرسوساز و کاپوچینوساز نیمه‌اتوماتیک مباشی ۲۵۰۰ به‌خاطر مخرن شیر جداگانه‌ای که دارد در این فهرست قرار گرفته است. این دستگاه محبوب دوستداران کاپوچینو است. مباشی ۲۵۰۰ با بدنه‌ای از جنس پلاستیک فشرده توان ۱۲۵۰ وات از پمپ بخار ۱۵ بار برند اولکا ایتالیا استفاده می‌‌کند. مخزن شیر ۵۰۰ میلی‌لیتری و مخزن آب ۱.۵ لیتری به خوبی می‌تواند نیازهای شما را از یک اسپرسوساز و کاپوچینوساز عالی برآورده کند.

۴. اسپرسوساز مباشی ۲۰۲۵

اسپرسو ساز مباشی 2052

قهوه تازه‌آسیاب‌شده می‌تواند بهترین طعم و عطر را به شما بدهد. به همین دلیل است که تمام قهوه‌بازهای حرفه‌ای در کنار دستگاه اسپرسوسازشان از یک آسیاب قهوه هم استفاده میکنند. اسپرسوساز مباشی ۲۰۵۲ و ۲۰۵۳ دو مدل از اسپرسوسازهای حرفه‌ای نیمه‌صنعتی هستند که به آسیاب قهوه مجهز شده‌اند و ظاهرشان بسیار شبیه به گاستروبک ۴۲۶۲۴ است. در این اسپرسوسازها مخزن آسیاب با گنجایش ۲۵۰ گرم روی اسپرسوساز تعبیه شده است و شما می‌توانید میزان درشتی و ریزی آسیاب قهوه را به‌دلخواه انتخاب کنید.

قدرت و توان مصرفی در هر دو دستگاه‌ها ۱۴۷۰ تا ۱۷۷۰ و فشار بخار برابر با ۱۵ بار است. مباشی ۲۰۵۲ و ۲۰۵۳ بدنه‌ای از جنس استیل دارند و شاید بتوان گفت تنها تفاوتشان در ظاهر و پنل دیجیتالی است که روی مدل ۲۰۵۲ قرار گرفته است. خرید این دو مدل تمام آنچه از یک اسپرسوساز عالی انتظار می‌رود را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بهترین دستگاه های قهوه ساز نوا

نوا یکی از برندهای خوشنام بازار در زمینه دستگاه‌های نوشیدنی‌ساز است. جنس بدنه تمام اسپرسوسازهای نوا از استیل مرغوب و ضدزنگ است و سینی چکه‌گیر و مخزن آبشان برای شستشوی آسان قابلیت جداسازی دارند. می‌توانید با خیال راحت یکی از مدل‌های معرفی‌شده این برند در مقاله را تهیه کنید. مانند تمام دستگاه‌های الکتریکی، سعی کنید دستگاه را با گارانتی خریداری کنید.

۱. اسپرسوساز نوا ۱۴۹

 اسپرسوساز نوا 149

نوا ۱۴۹ هم دستگاه ساده قهوه‌ساز تمام استیلی است که فضای زیادی از مکانی که برای قرار دادنش در نظر گرفته‌اید را اشغال نمی‌کند.

فشار بخار در این دستگاه ۱۵ بار و توان مصرفی آن ۱۲۵۰ وات است که یعنی می‌تواند یک فنجان قهوه دلنشین برایتان تهیه کند. امکان تهیه فوم شیر، صفحه گرم‌کننده فنجان و قابلیت جدا شدن چکه‌گیر برای شستشوی آسان از دیگر ویژگی‌های این قهوه ساز است.

می‌توانید دستگاه نوا ۱۴۰ با توان ۱۰۰۰ وات را به عنوان جایگزین این دستگاه تهیه کنید.

۲. اسپرسوساز نوا ۱۲۸

 اسپرسوساز نوا 128

بی‌شک اسپرسوساز نوا ۱۲۸ یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید به سراغ آن بروید. دستگاهی قدرتمند که قادر است روزانه ۸۰ الی ۱۳۰ شات اسپرسو بزند و برای استفاده‌ی محیط‌های کوچک گزینه‌ی بسیار خوبی ا‌ست.

نوا ۱۲۸ با نشانگر درجه فشار بخار عقربه‌ای، توان مصرفی ۱۴۵۰ وات و فشار بخار ۱۵ بار دارد. جنس بدنه‌ی این دستگاه از استیل براق است که علاوه‌بر جذابیت، طول عمر و کیفیت بیشتری خواهد داشت. با این دستگاه می‌توانید تمامی قهوه‌های کرم‌دار را تهیه کنید و از صفحه گرم‌کننده فنجان کمک بگیرید. برای مثال اگر می‌خواهید شیر و فوم شیر را به شات اسپرسوتان اضافه کنید، پس از عصاره‌گیری می‌توانید فنجان قهوه را روی صفحه‌ی عریض گرم‌کن قرار دهید تا گرم بماند.

نقطه‌ی جوش آب در این دستگاه نسبت به نوا ۱۴۹ و ۱۴۰ که از بهترین قهوه سازهای بازار هستند، قدرت بیش‌تری دارد، بنابراین طعم قهوه‌ای که دریافت می‌کنید، خالص‌تر خواهد بود. یکی از بهترین ویژگی‌های این نوا امکان تنظیم تایمر است که می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

نوا ۱۲۸ دو لوله مجزا برای بخار و آب جوش دارد، یعنی می‌توان آب جوش و بخار را به‌صورت مجزا از دستگاه گرفت. با گذاشتن شناور مخصوص در دسته گروپ هم می‌توانید از قابلیت سلف کلینینگ که به‌طورر خودکار سبد قهوه را تمیز و از طریق لوله بخار خروجی مانده قهوه را خارج می‌کند، استفاده کنید.

بهترین دستگاه های قهوه ساز دلونگی

۱. اسپرسوساز دلونگی ۶۸۵

اسپرسوساز دلونگی 685

اگر طرفدر مدل‌های معرفی‌شده نوا و مباشی نیستید، می‌توانید اسپرسو ساز دلونگی ۶۸۵ را خریداری کنید. این دستگاه با بدنه تماماً استیل، فشار ۱۵ بار و توان ۱۳۵۰ وات، ویژگی‌هایی مشابه با نوا ۱۴۹ دارد و درنهایت یک قهوه خوش‌طعم با کرمای عالی به شما تحویل خواهد داد.

۲. قهوه ساز دلونگی ۱۵۲۱۰

قهوه ساز دلونگی 15210

قهوه ساز دلونگی ۱۵۲۱۰ یکی از بهترین قهوه سازهای بازار است که برای طرفداران قهوه‌ فرانسه طراحی و ساخته شده‌ است. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک و استیل است و یک قوری ضدشوک بزرگ دارد. مخزن آب با گنجایش ۱.۲۵ حدود ۱۰ فنجان قهوه به شما خواهد داد.

فرانسه‌ساز دلونگی ۱۵۲۱۰ با توان موتور ۹۰۰ وات، قهوه ساز بی‌سروصدا و جمع‌وجوری است که می‌تواند پاسخگوی نیازهایتان باشد. صفحه‌ ی گرم نگه‌ دارنده‌ ی قوری، قابلیت خاموشی خودکار و نشانگر سطح آب از دیگر امکانات این دستگاه است.

۳. اسپرسو ساز دلونگی BCO431 S

اسپرسوساز دلونگی 850

اگر به دنبال یک قهوه ساز و اسپرسوساز تمام‌عیار هستید، اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431 S بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. این مدل مدرن امکان تهیه قهوه دمی فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو یا سایر نوشیدنی‌های گرم را در کمترین زمان ممکن میسر می‌سازد.

در سمت راست دستگاه، قوری فرانسه قرار گرفته است که زیر آن یک هیتر مسئولیت گرم نگه داشتن قهوه را به عهده دارد. هدگروپ و نازل بخار هم در سمت چپ قرار دارد. در پشت دستگاه دو مخزن به صورت مجزا، یکی برای تهیه اسپرسو و دیگری برای آماده کردن قهوه طراحی شده است.

سینی چکه‌گیر، صفحه گرم‌کن فنجان و سیستم خاموشی خودکار هم از ویژگی‌های قابل‌حدس دلونگی BCO431 S است.

۴. اسپرسوساز دلونگی ۸۵۰

اسپرسوساز دلونگی 850

اگر مباشی ۲۵۰۰ چشمتان را گرفته است اما از برند آن خوشتان نمی‌آید، دلونگی EC850M را باامکانات بیشتر به دوستداران کاپوچینو و طرفداران برند دلونگی معرفی می‌کنیم. این مدل با موتور قوی‌ ۱۴۵۰ واتی و فشار بخار ۱۵ بار از یک مخزن شیر برای تهیه حرفه‌ای کاپوچینو بهره می‌برد. یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های دلونگی ۸۵۰ امکان تهیه اتوماتیک کاپوچینوی با فشار یک دکمه است که با رعایت صحیح نسبت‌ قهوه، شیر و فوم شیر به‌صورت خودکار بهترین کاپوچینوی ممکن را برایتان آماده می‌کند.

جنس بدنه‌ی این دستگاه از استیل ضدزنگ است و سینی چکه‌گیر، صفحه گرم‌کن فنجان و سیستم خاموشی خودکار هم از ویژگی‌های دیگر آن هستند.

بهترین دستگاه های قهوه ساز نسپرسو

دستگاه های قهوه ساز نسپرسو مدتی است که بسیار پرطرفدار شده‌اند، علاوه‌بر کیفیت بالا و زیبایی،‌ تبلیغات رسانه‌های اجتماعی در این امر سهم به‌سزایی داشته است. نسپرسوها ساخت کمپانی بزرگ نستله سوئیس هستند و تهیه اسپرسو با آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. کافی است کپسول قهوه نسپرسو را در محفطه قرار دهید و دکمه را بزنید. در ادامه چند مدل از پرفروش‌ترین و بهترین اسپرسو ساز های نسپرسو را معرفی کرده‌ایم.

البته اگر از طرفداران قهوه‌های کپسولی هستید، می‌توانید دستگاه اسپرسو‌ساز مباشی مدل ME-CEM301 را هم تهیه کنید.

۱. اسپرسوساز نسپرسو Essenza Mini Krups

اسپرسوساز نسپرسو Essenza Mini Krups

اسپرسوساز نسپرسو Essenza Mini Krups پرفروش‌ترین مدل نسپرسو در ایران است که توسط شرکت کروپس، تحت لیسانس شرکت نسپرسو تولید شده. این نسپرسو جمع‌وجور با توان ۱۲۵۵ وات و فشار بخار ۱۹ بار در مدت کمی اسپرسوی شما را آماده می‌کند.

مخزن آب ۰.۶ لیتری، کنترل‌پنل کاربردی و با‌کیفیت، خارج شدن خودکار کپسول،‌ نشانگر سطح آب و قابلیت‌ خاموشی خودکار از ویژگی‌های دیگر اسنزا کروپس است. قابلیت‌ خاموشی خودکار بعد از گذشت ۹ دقیقه دستگاه را به‌طور خودکار خاموش می‌کند تا از روشن ماندن طولانی‌مدت دستگاه جلوگیری شود.

۲. اسپرسوساز نسپرسو Lattissima One

اسپرسوساز نسپرسو Lattissima One

نسپرسو Lattissima One به سفارش دلونگی ساخته شده و به سیستم کاپوچینو‌ساز و لاته‌ساز مجهز است. لاتیسیما وان با توان ۱۴۰۰ وات و فشار بخار ۱۹ بار مخزن شیر کوچکی دارد تا از دورریز شیر جلوگیری شود. نشانگرهای مختلف روی مخزن شیر به شما نشان می‌دهد برای هر نوع نوشیدنی به چه مقدار شیر نیاز دارید. سیستم کاپوچینوساز این مدل نسپرسو ابتدا شیر و سپس قهوه را داخل فنجان می‌ریزد. این محصول برای تهیه سه نوع نوشیدنی اسپرسو، لانگو و ترکیبی همراه با شیر مناسب است.

سیستم آماده‌به‌کار بسیار سریع ۲۵ ثانیه‌ای در کنار ظاهر دلربا و ابعاد مناسب Lattissima One، آن را به یک گزینه خوب برای طرفداران نوشیدی‌های ترکیبی شیر و قهوه تبدیل کرده است.

سوالات متداول

 • اقتصادی‌ترین انتخاب در بین بهترین قهوه ساز و اسپرسو ساز های بازار چیست؟

  دو برند نوا و مباشی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای قهوه ساز و اسپرسوساز در ایران هستند که نسبت به سایر برندها رضایت خرید بیشتری دارند.

 • بهترین دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز نوا کدام مدل است؟

  بهترین و قوی‌ترین قهوه‌ ساز نوا مدل ۱۲۸ است که در کافه‌های کوچک قابل استفاده است. دو مدل ۱۴۹ و ۱۴۰ هم از اسپرسو سازهای باکیفیت خاگی نوا هستند.

 • بهترین دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز خانگی مباشی کدام است؟

  مدل‌هایی متوسط و خانگی مباشی به‌غیراز تفاوت در قدرت موتور، عمدتاً شبیه‌به‌هم هستند و قابلیت‌ها و کیفیت یکسانی دارند. مدل‌های پرفروش مباشی می‌توان به مباشی ۲۰۱۶، مباشی ۲۰۲۰، مباشی ۲۰۲۲ با پنل تاچ، مباشی ۲۰۱۰ و مباشی ۲۰۰۹ است.