رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

حجت‌الاسلام حمزه خلیلی بر تسریع عملیات ساخت راه آهن رشت-انزلی تاکید کرد و خواستار آن شد تا عقب ماندگی از برنامه با افزایش شیفت‌های کاری و تیم‌های عملیاتی جبران و گزارش آن به دستگاه قضایی ارایه شود.

حرف تازه – حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری استان گیلان با همراهی سیدرحمان سیدزاده و احمد آقایی معاونین قضایی، از پروژه احداث راه آهن رشت-انزلی بازدید کرد.

رییس کل دادگستری گیلان در این بازدید با تاکید بر تسریع در عملیات ساخت راه آهن رشت-انزلی گفت: در حال حاضر با تامین شدن بودجه لازم و فراهم بودن مصالح مورد نیاز، بهانه‌ای برای تاخیر در پروژه راه آهن رشت-انزلی پذیرفتنی نیست.
وی ضمن تشکر از همراهی مدیران دستگاه‌های مسئول در بازدید امروز، از دست اندرکاران این پروژه ملی خواست تا در صورت برخورد با مشکلات و موانع اداری، آن را گزارش دهند تا از سوی دستگاه‌ها در اسرع زمان مورد پیگیری قرار گیرد.
حجت‌الاسلام خلیلی همچنین در ادامه این بازدید از روند کند و عقب ماندگی در تکمیل بخشی از مسیر این خط آهن انتقاد کرد و خواستار آن شد تا در کوتاه مدت این عقب ماندگی از برنامه با افزایش شیفت‌های کاری و تیم‌های عملیاتی جبران و گزارش آن به دستگاه قضایی ارایه شود.
گفتنی است در بازدید امروز، علی اوسط اکبری مقدم معاون امور عمرانی استانداری گیلان و مدیران کل راه و شهرسازی، آب منطقه ای، منابع طبیعی، محیط زیست و صنعت معدن و تجارت نیز حضور داشتند.
بهانه ای برای تاخیر در پروژه راه آهن رشت-انزلی پذیرفتنی نیست

بهانه ای برای تاخیر در پروژه راه آهن رشت-انزلی پذیرفتنی نیست

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار