رزمایش پدافند غیر عامل حوزه کارگری سپاه ناحیه رشت همزمان با هفته دفاع مقدس با هدف افزایش مهارت و کارایی کارگران کارخانجات در هنگام بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی احتمالی انجام گرفت.

حرف تازه – در هفته دفاع مقدس رزمایش پدافند غیر عامل حوزه کارگری سپاه ناحیه رشت با حضور فرمانده عملیات سپاه قدس گیلان و رییس پدافند غیر عامل سپاه قدس گیلان، مسئول سازمان بسیج کارگری استان، فرمانده حوزه کارگری سپاه رشت، مدیرعامل شرکت دخانیات استان گیلان و تعداد کثیری از کارگران بسیجی کارخانجات شهرستان رشت در مجتمع دخانیات برگزار گردید.

این رزمایش با هدف افزایش مهارت و کارایی کارگران کارخانجات در هنگام بروز حوادث طبیعی و غیر طبیعی احتمالی انجام گرفت.

در این مراسم سرگرد پاسدار رضا داعی فرمانده حوزه کارگری سپاه رشت با اشاره به اهمیت این رزمایش گفت: در هفته دفاع مقدس و با توجه به در پیش بودن هفته پدافند غیر عامل و اهمیت این موضوع از دیدگاه رهبر انقلاب مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، حوزه کارگری سپاه رشت با برگزاری یک دوره کلاس های تئوری پدافند غیر عامل و اجرای عملی این مهم در قالب رزمایش پدافند، سعی در بالابردن میزان مهارت و کارایی کارگران در هنگام مواجهه با حوادث مترقبه و غیر مترقبه نمود.

وی افزود: از آنجایی که در احادیث و آیات قرآنی دفاع از جان و مال و ناموس در هر جامعه ای بر تک تک افراد واجب می باشد و همه بایستی در فراگیری این امر مهم نقش به سزا ایفا نمایند، بنده از تمام مردم ایران به ویژه شهروندان غیور مرد گیلانی تقاضا دارم در جهت یادگیری و آموزش این قبیل اقدامات پدافندی اهتمام جدی به خرج دهند. 

فرمانده حوزه کارگری سپاه رشت در پایان از تمامی دست اندرکاران برگزاری این رزمایش بزرگ علی الخصوص پرسنل زحمت کش آتش نشانی رشت، اورژانس و هلال احمر شهرستان رشت تقدیر و تشکر نمود و برای تمامی خدمتگزاران توفیق و سرافرازی را خواستار شد.

  • منبع خبر : حرف تازه