رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

حرف تازه – جلسه فوق العاده شورای شهر، امشب ساعت ۲۱ با دستور استعفای سید امیرحسین علوی با حضور فرماندار رشت برگزار می شود. در حالی که تنها چند ساعت تا اتمام مهلت قانونی استعفای اعضای شوراها برای حضور در انتخابات مجلس باقی مانده و سید امیر حسین علوی رییس شورای شهر رشت تا این لحظه […]

حرف تازه – جلسه فوق العاده شورای شهر، امشب ساعت ۲۱ با دستور استعفای سید امیرحسین علوی با حضور فرماندار رشت برگزار می شود.

در حالی که تنها چند ساعت تا اتمام مهلت قانونی استعفای اعضای شوراها برای حضور در انتخابات مجلس باقی مانده و سید امیر حسین علوی رییس شورای شهر رشت تا این لحظه موفق به جلب رضایت اکثریت همکاران خود نشده است، با دستور میرشمس مومنی زاده فرماندار رشت جلسه فوق العاده شورا امشب برگزار خواهد شد.

شنیده های غیررسمی حاکی از آن است برخی اعضای طیف شش نفره قصد حضور در این جلسه را ندارند که باید دید در صورت بی اعتنایی اعضا به درخواست فرماندار، چه سرنوشتی در انتظار آن دسته از اعضا و شورای شهر خواهد بود.

شایان ذکر است بنا بر پیگیری های اولیه و اظهارات سخنگوی وزارت کشور امشب آخرین مهلت استعفای کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس است.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار