برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در دهستان لاکان

جشن عید سعید غدیر خم با حضور جمعی از هنرمندان شبکه باران، اهالی فرهنگ، فرماندار شهرستان شفت و تعدادی دیگر از مسئولین محلی با حضور پرشور مردم روستاهای دهستان لاکان در جیرده (مدرسه شهدای روستای تکرم) برگزار شد.

به گزارش حرف تازه، جشن عید سعید غدیر خم با حضور جمعی از هنرمندان شبکه باران، اهالی فرهنگ، فرماندار شهرستان شفت و تعدادی دیگر از مسئولین محلی با حضور پرشور مردم روستاهای دهستان لاکان در جیرده (مدرسه شهدای روستای تکرم) برگزار شد.

در میانه این مراسم، مصطفی بلورچی از فعالان فرهنگی و اجتماعی استان ضمن تبریک عید غدیر با اشاره به طبیعت بکر روستای تکرم و روستاهای دهستان لاکان گفت: امیدوارم میراث طبیعی ما و در واقع این طبیعت زیبا که هدیه‌‌ی خداوند است مورد توجه بیشتر متولیان امور قرار گیرد، چراکه این منطقه ظرفیت و پتانسیل لازم برای توسعه گردشگردی را دارد تا بتواند به افزایش سرانه درآمد خانوار کمک کند.

وی در ادامه گفت: امیدوارم مدیران و مسئولانی در این شرایط سخت برای رفع موانع تلاش و کوشش می‌کنند، همراهی بیشتری با مردم داشته باشند تا ما بتوانیم از سد مشکلات و موانع عبور کنیم و لحظاتی سرشار از شادی مثل امروز را همیشه داشته باشیم.

در ادامه این مراسم که با حضور پرشور مردم همراه بود حامد سلیمی و رضا دادخواه به اجرای برنامه‌های خود پرداختند.