مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت خبر داد:

برگزاری اختتامیه جشنواره رسانه ای عصر قلم همزمان با شروع هفته رشت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت اظهار داشت: اختتامیه جشنواره رسانه ای عصر قلم که به مناسبت هفته رشت توسط روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت برگزار شد، همزمان با نخستین روز از بزرگداشت هفته رشت برگزار می شود.

به گزارش حرف تازه، محمد رسول محمدپور با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه ۶ دی ماه در تالار مرکزی رشت برگزار می شود افزود: اختتامیه جشنواره رسانه ای عصر قلم روز چهارشنبه ۶ دی ماه ساعت ۹ صبح در تالار مرکزی رشت و با حضور ریاست، اعضای شورای شهر، شهردار رشت و با مشارکت اصحاب خبر و عکاسان و دیگر مدعوین برگزار می شود و طی آن از برگزیدگان این جشنواره تقدیر می گردد.
وی به آثار ارسالی به جشنواره عصر قلم اشاره کرد و‌ گفت :این جشنواره با محوریت گزارش خبری و خبرهای تحلیلی با موضوع رشت _ دلنوشته و عکس با موضوع رشت برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی فعالان این حوزه مواجه گردید.
  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت با اشاره به آثار ارسال شده به این جشنواره تصریح کرد: در بخش گزارش خبری و خبرهای تحلیلی با موضوع رشت تعداد ۱۳۱ اثر ، دلنوشته ۶۵ اثر و همچنین در حوزه عکس که به دو بخش عکس دوربین و موبایلی تقسیم شده بود در مجموع ۱۹۹ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و با بررسی های به عمل آمده توسط داوران از هر بخش نفرات اول تا سوم انتخاب و در مراسم اختتامیه از آنان تجلیل خواهد شد.
وی با قدردانی از ریاست و اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره رسانه ای عصر قلم گفت : روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت در تلاش است تا این جشنواره در مراحل بعد در سطوح ملی و بین المللی برگزار شود .