رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در گیلان اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد با رعایت استانداردهای بهداشتی مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا برگزار می شود.

حرف تازه – نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در گیلان از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای پنجشنبه شانزدهم، جمعه هفدهم و شنبه هجدهم مرداد در دو شهرستان رشت و لاهیجان خبر داد و افزود: داوطلبان هیچگونه نگرانی در خصوص نحوه برگزاری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نداشته باشند.

ارسلان دمیرچی به ثبت نام حدود ۱۹ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون در گیلان اشاره کرد و افزود: تعداد داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد امسال حدود ۱۲ درصد بیشتر از پارسال است.
وی گفت: آزمون در ۲ شهرستان رشت و لاهیجان برگزار می‌شود.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در گیلان تصریح کرد: همه داوطلبان با ماسک وارد حوزه‌ها شوند و درصورت نداشتن ماسک از ورود به حوزه‌های آزمون جلوگیری می‌شود.
ارسلان دمیرچی افزود: داوطلبان از داشتن وسایل شخصی همانند گوشی همراه خودداری کنند.
وی با بیان اینکه امسال به خاطر شرایط ویژه بیماری کرونا تعداد حوزه های آزمون افزایش یافته است، گفت: در سال های گذشته حوزه های آزمون، مراکز زیرمجموعه دانشگاه گیلان بود که امسال به خاطر بیشتر شدن فاصله داوطلبان از ظرفیت دانشگاه های آزاد، پیام نور، آموزش و پرورش و برخی موسسات آموزشی استفاده شده تا تعداد حوزه‌ها افزایش یابد.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در گیلان افزود: محیط حوزه‌های آزمون یک روز قبل از آزمون و در آخرین ساعات باقی مانده به آغاز آزمون ضدعفونی می‌شود.
برگزاری آزمون ارشد در دو شهرستان رشت و لاهیجان / ماسک اجباری است

برگزاری آزمون ارشد در دو شهرستان رشت و لاهیجان / ماسک اجباری است

صداوسیما

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار