رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

نماینده ولی فقیه در گیلان بر واکنش سریع و هوشمندانه متولیان برگزاری انتخابات نسبت به گزارش‌های مردمی تاکید کرد و گفت: آبروی افراد در تایید صلاحیت‌ها باید حفظ شود.

آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار نوروزی رسول فرخی رئیس مجمع نمایندگان استان، مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس، سید علی آقازاده دافساری نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس و محمدرضا احمدی سنگری دیگر نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خردادماه سال جاری اظهار کرد: اصل شوراها جزو قانون اساسی محسوب می‌شود اما در عملیاتی کردن این اصل ناپختگی شده است.
وی بر اصلاح و فراهم کردن زیرساخت‌های انتخابات شوراها توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: ساماندهی احزاب در راستای انسجام و هدایت مردم در عرصه انتخابات بسیار مهم است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه متولیان برگزاری انتخابات نسبت به گزارش‌های مردمی باید واکنش سریع و هوشمندانه انجام دهند، تصریح کرد: آبروی افراد در تایید صلاحیت‌ها باید حفظ شود.
آیت الله فلاحتی، خواستار ورود نیروهای جوان در عرصه انتخابات شد و بیان کرد: برنامه ریزی برای ورود جوانان در عرصه‌های مختلف جامعه از اکنون باید مد نظر برنامه‌ریزان باشد.
وی مومن، انقلابی و کاربلدی را از ویژگی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا برشمرد و گفت: فردی که برای نامزدی انتخابات شوراهای شهر و روستا ورود می‌کند باید دلسوز مردم بوده و درایت لازم در انجام امور را داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به دو وظیفه نمایندگان مجلس، خاطرنشان کرد: تقنین و نظارت بر حسن اجرای قوانین در سطح کلان و همچنین موکلان حوزه انتخابیه از وظایف اصلی نمایندگان مردم در مجلس است.
برنامه ریزی برای ورود جوانان به شورا و عرصه های مختلف مدنظر باشد

برنامه ریزی برای ورود جوانان به شورا و عرصه های مختلف مدنظر باشد

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار